Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jól tettem hogy újra tartom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem hogy újra tartom a kapcsolatot skypen akivel reménytelen a helyzet, aki elvárja hogy én mennyek helybe?

Figyelt kérdés

Tök jól éreztem a beszélgetés után magamat , kivirultam de semmit nem változott a tudat hogy úgysem találkozunk soha mert elvárja tőlem hogy én menjek ő hozzá nem is csak látogatóba hanem lakni úgy hogy még élőben nem is találkoztuk.Nekem nagyon hiányzik az érintése de egyre jobban kezdem érezni hogy nem vágyódok az idegenbe és van egy olyasmi rossz érzésem ha belegondolok hogy még 2 napot sem tölt magyar országon.Azt gondoltam ha ujra beszélünk akkor majd tudok úgy beszélni vele hogy lassan majd eltávolodom tőle de ezt az embert nem lehet ,de után

a jártam hogy elég nehézkes abban az országban megélni és tényleg mi van ha nem fog engem várni senki én meg elindulok. Elég bizonytalan és meggondolatlan a csóvó és szerintem jobb ha az itteni dolgaimat rendezem mert ha nem teszek semmit és csak várom a nagy csodát és mégis visszalép akkor összefogok törni.Tudom hogy az lenne a helyes hogy maradok a seggemen de semmi más megoldás nem maradt hogy én másképp láthassam élőben.Mennyek de csak 1 hétre nyaralni?Ő nem tud jönni csak a határig mert nincsen pénze.....Nekem sem sok de én megtudnám oldani...



2012. júl. 11. 07:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Remélem van mikrofon a gépeden...
2012. júl. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
egyetértek az előttem szólóval!
2012. júl. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!