Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Véleményetek szerint ez így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményetek szerint ez így működhet?

Figyelt kérdés

Először is. Tekintsünk el mindenféle közhelytől, mivel ha mindig igazak lennének a közhelyek, már rég érvénytelen lenne a kérdés, és nem is agyalnék ezen a témán :)


Párommal nagyon fiatalon (én 15 voltam, a fiú 14) kerültünk össze. Kapcsolatunk nagyon jó volt mindig is alapjáraton (szex, gondolkodásmód,jövőbeli tervek..), nézeteltérések általában azért alakultak ki, mert nagyon egyformán makacsak, tapasztalatlanok, és szókimondóak vagyunk. Voltak heves veszekedések, viták, sírások...

Külön is mentünk pár hónapra az ő kezdeményezésével 3 alkalommal, én mindhárom alkalommal sokat szenvedtem, aztán megpróbáltam tovább lépni... Rendszerint minden szakítás után újra felkeresett (neki soha se lett új párja, nekem egyszer igen), és vissza akart jönni hozzám.. Első két alkalommal még szinte a nyakába ugrottam, harmadszorra - tehát legutóbb - sokáig visszautasítottam, ez a szakítás elég hosszú volt. De ismét ott tartunk, hogy megpróbálnánk együtt, átbeszéltünk mindent (előtte ilyen sose történt, mindig csak ott folytattuk ahol abbahagytuk). Teljesen új alapokra helyeztük a kapcsolatot, úgy, hogy mindkettőnknek megfeleljen, és mivel már nem vagyunk olyan fiatalok, és teljesen tapasztalatlanok, ez így látszólag végre működik :) Soha nem elért szintre került a kapcsolatunk pozitív irányba, és nagyon boldogok vagyunk.


A kérdésem végül is arra irányul, hogy ti erről mit gondoltok... Sosem történt megcsalás, szóval semmi olyan, ami megbocsáthatatlan lenne... Buták, fiatalok, és idióták voltunk.

Teljesen reménytelen lenne?


Még annyit leszögeznék, hogy nem küldeném el melegebb éghajlatra csak azért most, mert ti azt mondjátok hogy hagyjam :D Csupán érdekelnek a tapasztalataitok, főleg idősebbeké.

Sok házasságot látok tönkremenni, de sok új alapokra helyezett viharos kapcsolatot is láttam már megjavulni, ami azóta évek óta a lehető leghibátlanabbul működik, sok energia befektetésével. Persze tudom, hogy ez a ritkább. :)


Előre is köszönöm a válaszaitokat! (20/L)



2012. aug. 12. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hiszek az újrakezdésekben. Ez csak kínlódás. Ha háromszor nem működött, negyedszer se fog.
2012. aug. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igazából mindig működött, míg EGY nagy veszekedés után azt nem mondtuk hogy jó, hagyjuk egymást.. Meggondolatlanul, minden egyes alkalommal. A veszekedések előtt meg nyugi volt, szerettük egymást, stb.


Köszönöm a válaszod!

2012. aug. 12. 13:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Túl fiatalon jöttetek össze,közben felnőttetek kialakult a személyiségetek,meg értetek,már csak megszokásból keresitek egymást,figyelj káposztát nem jó felmelegíteni max egyszer, legyetek haverok és keressetek mást.
2012. aug. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Próbáltuk, külön mentünk, én voltam mással is, mint írtam :) Nem múlt el semmi, és nem bírtuk ki hogy ne keressük egymást.. Se az hogy soha, se az hogy haverként...


Köszi neked is :)

2012. aug. 12. 13:48
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ha mindketten akarjátok, akkor lehet még benne valami amiért együtt vagytok. Nem könnyű, de van még lehetőség benne.


20/F

2012. aug. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát igen, nagyon nagyon nehéz.. Most értettük meg igazán, hogy nem lehet megfelelő tudatosság, és nagyon sok belefektetett energia nélkül egy kapcsolatot összetartani.. Ami tényleg nehéz, de minden kapcsolat ezen alapszik :) Amikor sok ideig visszautasítottam, épp ezt próbáltam kideríteni, hogy mi is az, amit érzek iránta.. A megszokás szerintem más. És miért ne kaphatnánk egy utolsó esélyt? Valakik megcsalás után is a párjukkal maradnak. Vannak akik nem szeretik a párjukat, mégis kényelmesebb velük maradni.. Mi mindig is szerettük egymást, de buták voltunk, nem tudtuk kezelni a dolgokat, így mindig menekültünk.


Régóta először újra pillangókat, harmóniát, rózsaszín ködöt érzek :)

És persze az első két véleményt is teljesen reálisnak érzem, hiszen mindenki más..


Köszönöm neked is, harmadik válaszoló :) Mindenkinek ment a zöld kéz!

2012. aug. 12. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!