Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez várható volt? A japánoknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez várható volt? A japánoknál ez így van?

Figyelt kérdés
Van egy japán csaj nagyon jól nez ki egy igazi csoda nő kedves, aranyos meg minden. 2 éve együtt élünk, szeretem meg ő is engem vagyis ezt mondta. De megkértem a kezét, erre ő azt mondta, hogy szeret de ez lehetetlen a szülei sohasem engednék meg neki és most két napja haza is ment japánba. Facebookon szokot írni, hogy bocsásak meg neki meg ilyenek de én nem válaszolok neki. Szerintetek ha elmennék japánba, és újra megkérném a kezét igent mondana? Változtat valamit ha a világ másik felébe elutaznák érte?

2012. aug. 18. 16:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nem változik attól semmi. Ott elég erősek a hagyományok és a tradiciók egy-egy családnál
2012. aug. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem ártana a szüleit is megismerni stb. Ha teheted utazz el Japánba!
2012. aug. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Feri921103 válasza:
100%
figyelj, nem tudok sokat a japán kulturáról. Arról meg még úgy sem, hogy pontosan milyen cécok vannak az esküvővel illetőleg a lánykléréssel kapcsolatban.. Amúgy azt javaslom neked, hogy ez komoly dolog.. így nem facebokra való.. menj el oda.. és az apjától probáld megkérni a kezét, gondolom az ott a módi... ( nem lesz könnyű, mivel eléggé zárt az ilyenekre nézve a kulturájuk, de szorítunk neked) . :D
2012. aug. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tervezzek egy utat még ebben a hónapban a szüleim is támogatnak de mi van ha a semmiért elmegyek japánba?? 26éves vagyok egyébként. Facebookon meg teljesen más reakciója lenne mint szemtől szemben.
2012. aug. 18. 17:26
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem a semmiért mész. Japán elég szép hely, hogy "kirándulni" is megérje elmenni. Ha meg a lánykérés is összejön, akkor teljes happyend :)
2012. aug. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vigyél magaddal. Egyébként mutathatnál róla képet nekünk. Vagy legalább privátban. :)
2012. aug. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy most kicsit gondolkodnia kell. Esetleg megbeszéli a családjával. Szerintem nem lenne előnyös, ha most utána mennél. Ha már egyszer azt mondta hogy nem, akkor várj még, főleg hogy most hazament. Válaszolj neki, tartsd vele a kapcsolatot!
2012. aug. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Várni és időt adni nem rossz ötlet csak ha túl sokat várok lehet, hogy késő lesz. Ma webkamerán keresztül láttam a mosolyát és éreztem, hogy ő az akivel boldogan élhetem le az életem. Most Japánul kezdtem el tanulni , hogy japánul kérjem meg az ápjától, hogy engedélyezze a kapcsolatunkat remélem beválik, ha minden igaz 1 hónap múlva utazom.
2012. aug. 18. 19:00
 9/10 anonim ***** válasza:
Figyu, en felig japan vagyok. Az apam szigoru, de nem vaskalapos. Nem engedte, hogy fessem a kormom, a piercingrol azt gondolja, hogy cuki, de csak a fulben. Aki az orraban hordja az egy tehen, az o szavaival elve. Es enyhen szolva nem nagyon kedvelte a magyarok zomet, miutan tonkrement a hazassaga anyammal. De mindezektol fuggetlenul, szentem, ha en beallitanek hozza (mar visszakoltozott japanba) egy szinmagyar hapsival, akkor nem pofazna bele a kapcsolatunkba, felteve, hogy boldogok vagyunk. Az apam anno azt meselte, h ahonnan o jott (asszem tokio, de nem vagyok biztos benne) ott nem igazan erdekli oket a vallas - legalabbis a legtobb embert -, de ott is, itt is, vannak vallasosabb emberek is. A csajodnak is lehet, hogy van annyi akarata, hogy kiall erted, hogyha annyira turbekoltok. Ki tudja. Hajra szerelem, szurkolok nektek.
2012. aug. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kicsit későn, de csak most találtam meg a kérdést. Végül mi lett a dologból?
2015. máj. 13. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!