Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha különleges, egyedi, átlagon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha különleges, egyedi, átlagon felüli vagyok, és nagyon nehéz eset, meg más mint a többi ember, akkor van esélyem párt találni?

Figyelt kérdés
Szóval ez a helyzet,így érzek ahogyan a kérdésben is megfogalmaztam,szóval ilyen vagyok,reménytelen esetnek érzem magam,aki nagyon pesszimista is.Létezhet valaki,aki a másik felem lehetne,szóval pontosan passzolnék hozzá,vagy bele kell törődjek,így remete életet kell éljek majd.28 éves vagyok már,és férfi amúgy.Nem tudom mit tegyek,hogy találjak valakit.Lassan kifutok az időből,már csak gyerekes nőket találok,más gyerekét meg ugye nem vállalnám.Lehetőleg rendezett életű is legyen az illető,nyugalomra vágyom,szóval ezeket azért írtam le,mert nagyon leszűkül a kör így,mivel sok szempont ki van zárva.Amiket esetleg még tovább részleteznék kommentben.A véleményetekre,tanácsaitokra vágyom,lehetséges van amin változtatnom kéne,vagy így eleve esélytelen,és lúzer vagyok?

2012. szept. 17. 23:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a különleges,egyedi,átlagon felüli dumát felejtsd el,mert ez alapján maximum öntelt p*csnek néznek.Na meg ha 28 évesen nem találsz nőt akkor máris megcáfoltad a "kivételességedet",mert úgy tűnik,hogy rajtad kívül ezt senki nem veszi észre.

Barátnőt pedig nem szempontok szerint kell keresni,hanem ismerkedni kell az emberekkel és nem ránézésre megítélni őket,mert nagyon sokszor pozitívan is lehet csalódni.

21/F

2012. szept. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy másképp látod magad, mint ahogyan mások látnak téged. Lehetséges, hogy ha valamivel lejjebb adnál az elvárásaidból, könnyebb lenne. Persze, én nem tudom, hogy mik a kritériumok, de te is kimondtad a fenti szövegben hogy több is van.
2012. szept. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolat két emberről szól. Kölcsönösség. Adás, kapás. Megfogalmaztad, hogy mit szeretnél kapni, eléggé kemény lista, de nem látjuk, hogy mit tudaz adni, ami annyira átlag feletti, mint az elvárásaid. Kicsit hozzá vagy szokva, hogy neked járnak a dolgok, lehetőleg ingyen. Amíg ez így marad nem lesz párod.
2012. szept. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.Amit nyújtani tudok,hogy mélyen,és erősen tudok szeretni,kitartok párom mellett jóban-rosszban.Nálam a szex érzelem alapú.Értelmes vagyok,meg lehet velem beszélni a dolgokat.Mindenről van saját véleményem.Amúgy kedves,őszinte,becsületes,rendes,jó vagyok,igaz nagyon későn érő.Szeretek sokat hülyéskedni,de komoly is tudok lenni.Zárkózott vagyok,emberek között nem szeretek lenni.A természetet szeretem.
2012. szept. 17. 23:29
 5/15 anonim ***** válasza:

"A véleményetekre,tanácsaitokra vágyom,lehetséges van amin változtatnom kéne?"


Egyik kedvenc mondásom szerint "ha olyat akarsz amid még sose volt, akkor olyat kell tenned amit még sosem tettél". Szóval ha olyan kapcsolatot szeretnél, amilyen még sosem jutott neked, akkor igen, egészen biztos, hogy változnod kell, valamit máshogyan kell csinálnod.

2012. szept. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha nem volt nőd, mi bizonyítja, hogy kitartó vagy? Hogy te mondod? Ja...
2012. szept. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
56%

"Amit nyújtani tudok,hogy mélyen,és erősen tudok szeretni,kitartok párom mellett jóban-rosszban.Nálam a szex érzelem alapú.Értelmes vagyok,meg lehet velem beszélni a dolgokat.Mindenről van saját véleményem.Amúgy kedves,őszinte,becsületes,rendes,jó vagyok,igaz nagyon későn érő.Szeretek sokat hülyéskedni,de komoly is tudok lenni.Zárkózott vagyok,emberek között nem szeretek lenni.A természetet szeretem."


Ezek egy része ALAP, egy része inkább HÁTRÁNY, de semmi olyan extra, amiért te nagyon extra dolgokat várhatsz el. Hát szóval az a helyzet, hogy egy átlagos felajánlásért vársz el extrém sokat.


A Semmiért egészen c. vers pont rólad szól:


[link]

2012. szept. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Volt már kapcsolatom,de 2 évig tartott a leghosszabb.Véget is ért,mert nem passzoltunk egymáshoz.Én az igazit keresem,aki velem marad.Sajnos eddig sikertelenül próbálkoztam.
2012. szept. 18. 17:41
 9/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.Sokat tanultam tőletek.Akkor ez így rossz az egész,ha ilyen is vagyok nem szabad magam ilyennek mutatnom.Szóval a viselkedésemen kell változtatnom.Ha ilyeneket állítok magamról nagy az egóm,azt fogják hinni,hát igen.Túlságosan szélsőséges vagyok,meg gyors hangulatváltozásaim vannak.Versekkel,ajándékkal szoktam kedveskedni a nőknek,meg egy dallal esetleg.Teljes képet azért csak nem alkotok itt magamról a nyilvánosság előtt.Aki úgy érzi más mint a többi ember,egyedül van,magányos,nem tud kijönni senkivel,olyan is írhatna hogyan boldogult.
2012. szept. 18. 17:46
 10/15 A kérdező kommentje:
Meg nem is kéne értékelnem magam,meg kéne várnom talán még mások értékelnek.Nagyon későn érő tipus vagyok,az is lehetséges.Szüleimmel élek jelenleg,és dolgozom.Majd ha egyedül maradok,vagy éppen külön családot alapítanék,akkor kezdődne majd az életem.
2012. szept. 18. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!