Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy ilyen kapcsolatról?

Figyelt kérdés

Barátom 5évvel idősebb mint én. Én szinte napi szinten, vagy minden másnap veszek vmi apróságot ami pl ketten megehetünk vagy bármi pl egy tábla csoki vagy egy üveg innivaló vagy ilyen alap dolgok + amit kér néha h vegyek mert neki nincs rá pénze. Ő nagyon ritkán vesz akár csak ennyit is mint én. Holnap után születésnapom lesz. Szerintetek ad valamit vagy ne is reménykedjek? Néha nekem is jól esne, pont annyira, mint szerintem bárki másnak.

Kicsit több mint fél éve vagyunk együtt



2012. szept. 30. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt irtad, néha még meg is kér hogy vegyél ezt-azt mert nincs rá pénze. Ha saját magának sincs, akkor honnan veszed, hogy viszonozni tudná amiket te adsz neki?

Lehet, hogy idáig is a szülinapi ajándékodra spórolgatott, azért nem vett csokit meg ilyesmiket.

2012. szept. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy az lesz, amit az első írt, vagy: Nekem sincs túl sok pénzem ezt tudja a pasim is. Szülinapjára sütögetést szerveztem neki és sütöttem tortát. Neked, ha a pasid ilyennel készülne nem lenne elég?
2012. okt. 1. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

de, természetesen elég lenne.:)

csak kíváncsi voltam/vagyok ki mit gondol. :)

2012. okt. 1. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!