Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy párkapcsolatban általában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párkapcsolatban általában mennyi idő után érdemes terveni hosszútávra (összeköltözés, gyerekekk, házasság)?

Figyelt kérdés

2012. okt. 1. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább korfüggő.
2012. okt. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is kor/kapcsolatfüggő. Unokatesómék 7 év után költöztek össze, azóta is köszönik, jól vannak (azóta házasok, van gyerek is, stb.), de pl. szüleim 11 hónap után összeházasodtak, és náluk is hasonló a helyzet. Erre nincs szabály.:)
2012. okt. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én 20 éves vagyok barátnőm 17. Érdekelne, hogy ez általában mennyi idő múlva szokott komolyabbá válni.
2012. okt. 1. 22:38
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2012. okt. 1. 22:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Figyelj, mi 30 körüliek vagyunk, 2 éve együtt, és még mindig külön élünk :) Pedig együtt tervezzük a jövőt. Szerintem siettetni, erőltetni nem szabad.
2012. okt. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Úgyis érzitek, ha már eljön az ideje.

Nekem volt egy párom régebben, akivel 20 hónapot voltam együtt, szóval majdnem 2 évet, és igazából még csak fel sem merült, hogy esetleg közelebb költözzünk egymáshoz. Engem Budapesthez kötött a munkám, őt az ő városába kötötte a sulija.

Azóta viszont már laktam 1 évet máshol, és ott is dolgoztam, és rájöttem, hogy fel tudnám dolgozni a költözést, ha sor kerülne rá.

Van egy párom is, a távolság köztünk hasonló, de egyelőre még nem gondoljuk azt, hogy össze kellene költöznünk. Viszont tudom, hogy ha megkérdezne, hogy akarnék-e vele élni, igent mondanék.

Nem kell ezt előre tervezni. Az ember szerintem érzi, hogy akarja-e.

2012. okt. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én 23 éves voltam, párom 28. Kb. 1 év múlva költöztünk össze, azóta eltelt 12 év, van egy 2 éves kislányunk és nem vagyunk házasok.

Nagyon fiatalok vagytok, pláne a barátnőd. Érezni fogod/fogjátok, változó. De nem hiszem, hogy a barátnőd 17 évesen gyereket szeretne.

2012. okt. 2. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ, pl. a kortól, a kapcsolat jellegétől, a körülményeitektől, a lehetőségeitekről.

Én 23 éves vagyok, a barátom 22, és több mint 2 éve együtt vagyunk. Nagyon jó a kapcsolatunk, és hosszú távra tervezünk, szóval 22-23 évesen elvileg akár jöhetne is mondjuk egy közös albérlet. De nem jön, mert mindketten egyetemisták vagyunk, suli mellett csak alkalmi munkákat tudunk vállalni, és így épp elég a kolit, kaját, bérletet stb. kifizetni, albérletre most még nem telik, pláne olyanra hogy ketten bérelünk egy egész lakást.

2012. okt. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!