Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor szerelmes belém,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor szerelmes belém, vagy ez csak véletlen?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályba (aki nem kicsit helyes) és egyik nap a fülébe jutott, hogy van barátom. Minden szünetbe.odajött hozzám, hogy "Na, már lefeküdtetek?" meg ilyenek.

És másnapra már együtt volt az egyik évfolyamtársunkkal.

Szerintetek véletlen, hogy pont akkor, amikor megtudta, vagy csak ezzel akarja úgymond leplezni az érzéseit és így akar "elfelejteni" engem?



2012. okt. 2. 05:41
 1/6 Mia_may ***** válasza:

Nem ,nem és nem!

Egyszerűen csak nem volt jobb dolga !

Ha tetszettél volna neki akkor nem az lett volna a kérdése ,hogy lefeküdtetek-e már hanem az hogy mennyire komoly?mióta tart?rendes srác-e stb.!:)

Nelegyél buta , a szerelem ennél több ráadásul 17-18éves korodig ráis érsz komolyabban rá gondolni mert kb addig a fiúk éretlenek egy komolyabb kapcsolatot,butaságból ne feküdj le senkivel!

2012. okt. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én 18 éves fiú vagyok, de már 15 évesen komoly kapcsolatot szerettem volna. Szerencsére másfél éve összejött egy ilyen. E téren inkább a lányok éretlenebbek.. persze csak egy rétege, a jó lányok ne vegyék magukra.

Egyébként is ha neked van barátod, akkor mit érdekel az a "nem kicsit helyes" másik srác?? És mi köze a te magánéletedhez? Hány éves vagy?

2012. okt. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az úgy volt, hogy 15 éves vagyok, szóval most kezdtem a középsulit. Gólyatáborban ez a srác mindenkit végigkérdezgetett, hogy kinek van barátja/barátnője és mióta tart, meg ilyenek. Csak gondolom már elfelejtette, hogy ki mit mondott, mert a gólyatábor.lassan.már két hónapja volt És az osztályba vagyunk 35-en, szóval mindenkiét nem lehet megjegyezni.

És eljutott hozzá is ez, hogy van barátom.

Amúgy meg szokott róla kérdezgetni. Azt írtam, hogy " "Na, már lefeküdtetek?" meg ilyenek"

Itt a kulcs az ILYENEK. Szóval a srácról kérdezget. De én nem akarom, hogy tetszem neki, mert tudjátok van az a "csoport", akik jól néznek ki, de nagyon bunkók. Na ő ilyen.

És attól még, hogy van barátom, attól még nem mondhatom egy fiúra, hogy helyes? Hogy is van ez?

2012. okt. 2. 13:39
 4/6 anonim ***** válasza:

megjegyezném, h nem túl jó ötlet osztálytárrsal járni, inkább egy külsőst keressél:D tapasztalatból mondom, mert a szakítás után még több éven keresztül az ő fejét kell nézned, és ha pl megcsal és úgy lesz vége a kapcsolatotoknak, annál rosszabb helyzet nincs :D

16/L

2012. okt. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én nem szeretnék vele összejönni. Pont ammiatt, mert bunkó. Külsőre nagyon jól néz ki, de belül nem túl oké a srác. Amúgy tudom, és nem is fogok összejönni osztálytárssal
2012. okt. 2. 18:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Féltékeny, nem tudja feldolgozni, hogy van barátod, ezér' inkább úgy döntött hogy basztatni kezd.
2015. jan. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!