Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakítsak, ne szakítsak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak, ne szakítsak? (több lent)

Figyelt kérdés
elég nehéz helyzetben vagyok. több mint két éve járok a barátommal,de mostanában felmerült bennem a kérdés,h érdemes-e még járnom vele. szakítás mellett szól az,hogy már néha nem tudok elviselni a jelenlétét,szinte minden nap veszekedünk valami lényegtelen dolgon(nem egy példa volt arra,h fizikailag,lelkileg bántott),többször volt már(nem egy lánnyal) h olyanokat beszélgetett velük,amit egy két éves kapcsolatban,annyira nem szoktak elfogadni. nemtudom megcsalt-e ténylegesen, de még ezeken a beszélgetéseken is nagyon kiakadtam. én pedig megismertem egy srácot,aki nagyon tetszik,és azt vettem észre,hogy vele sokkal szívesebben beszélgetek,mint a barátommal. nyilván én nem kezdeményezek felé semmi olyat,amit nem kellene,amíg van barátom. sokszor próbáltam már szakítani(nem mindig gondoltam komolyan),de egyszerűen nem tudta elfogadni,és úgy csinált,mintha nem is történt volna semmi. ezzel a helyzettel meg nem tudtam mit kezdeni,ezért visszafogadtam. ami pedig mellette szól,az az,h két év alatt annyi dolog lett,ami hozzá köt,h nemtudom el tudnám-e viselni nélküle.ő a legjobb barátom,más nagyon nincs is,nincs olyan,akivel olyan élményeim lennének mint vele voltak/vannak. nemtudom eldönteni,h mi legyen. kérlek titeket adjatok tanácsokat,ha tudtok!

2012. okt. 4. 18:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Bakker fizikailag bántott, nem egyértelmű dolog hogy szakítanod kell vele???
2012. okt. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szerintem ha veszekesztek akkor igen

de azért remélem kibékultok

hajráá

2012. okt. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem szakíts.Nincs mit ezen magyarázni
2012. okt. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
még annyi,h ha szakítok is vele,én szeretnék a barátja maradni,mert mint barátot kedvelem,de hogy szerelemből szeretem-e még,azt nem tudom.. :/
2012. okt. 4. 18:35
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha tényleg már többször bántott,nem érzed jól vele,minden nap veszekedtek,akkor nincs értelme tovább húzni.. Jobb hamarabb szakítani,mint később. ;)
2012. okt. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Hanariko ***** válasza:

"úgy csinált,mintha nem is történt volna semmi. ezzel a helyzettel meg nem tudtam mit kezdeni,ezért visszafogadtam"


Ezen személy szerint kiakadtam... ne legyél ennyire tehetetlen. Éld tovább az életed nélküle és a saját szerencsétlenséged és tehetetlenséged miatt ne fogadd vissza. + NE AKARJ A BARÁTJA MARADNI még egy közös megegyezéses szakításnál se mindig működik ez a barátság dolog, itt meg aztán végképp nem lenne célra vezető. Csak újból visszakönyörögné magát, te meg "nem tudnál mit csinálni a helyzettel"

2012. okt. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sajnos túl sok dolog szól a szakítás mellett: fizikailag, lelkileg bánt, minden nap veszekedtek lényegtelen dolgokon is, ráadásul képbe jött egy pasi, aki megdobogtatta a szívedet. Én a helyedben menekülnék az új pasi karjaiba, és örülnék, hogy egy olyan embertől szabadultam meg, aki ver!
2012. okt. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! egyet értek veletek,ez így már nagyon nem jó. de nagyon félek,h mi jön a szakítás után. új osztályba kerültem,ahova még nem sikerült beilleszkednem,és ő is abba az osztályba jár.eddig mindig ő volt velem amikor mással nem tudtam. és ha szakítunk,minden nap ott lesz,és látni fogom...
2012. okt. 5. 19:14
 9/9 anonim válasza:
Nem tudod hogy szereted e? Fizikailag bántalmaz? Más nőkkel flörtöl? Ez egy vicc? Én lerúgtam volna a fejét, és elhagytam volna. Hajrá -.- :)
2012. okt. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!