Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy maradjak érdekes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy maradjak érdekes?

Figyelt kérdés

Lassan három hónapja leszünk együtt a párommal és úgy érzem, hogy kicsit megunt. Koliban lakik hétközben, hétvégén van itthon és szünetekben. Szünetben jött elő az a gond, hogy hívtam, hogy jöjjön át, menjünk el sétálni de ő nem akart, mert, hogy este majd úgyis találkozunk. Úgy érzem, hogy kicsit érdektelenné váltam a számára. Beszéltem vele, hogy van-e valami gond? Nem szeret már? De mindenre csak pozitív választ adott, hogy nagyon szeret és nincs gond. Csak nem kell mindig együtt lógni. Kell a szabadság. Mit tanácsoltok? Hogy kelthetném fel újra az érdeklődését? Milyen tippetek vagy praktikátok van erre a helyzetre? Mert én nagyon szenvedek miatta.

20/F



2012. okt. 18. 09:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de ne magadban keresd a hibát! A srác még éretlen egy tartós kapcsolatra, ez a baj. Vagy egyszerűen nem szerelmes beléd, nem hozzá való vagy:-( 3 hónap nagyon rövid idő, még tombolnia kellene a szerelemnek és az lenne a normális ha semmi más nem érdekelné rajtad kívül. Igaza van, szükség van szabadságra egy kapcsolatban, de ezt a pasik a szerelem halványulása után szokták követelni, ami normál esetben is 1-2 év. Ha ragaszkodsz hozzá mégis, keress a neten csábítási praktikákat! És alkalmazd más srácokkal szemben is, ne várj hiába, lehet hogy beléd szeret közben egy olyan pasi akivel boldog leszel mert képes szeretni:-)És ne szenvedj, ezzel csak szánalmat keltesz benne! Tégy úgy mintha remekül el lennél nélküle is, légy vidám stb. De ne felejtsd el, ha az alapok ilyen ingatagok nálatok, arra hogyan lehetne erre egy hosszú távú, tartós kapcsolatot felépíteni, akár házasságot....? Sok sikert!
2012. okt. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sziszike, a kérdező fiú :)

Vagy eleve nem tetszettél neki, és most kezd rájönni, h így kár erőltetni, vagy talált egy nálad jóképűbb pasit. Mindkét esetben ugyanúgy tudod újra felkelteni az érdeklődését: nézz ki jobban! Ha ez nem megy, akkor sajnos elfelejtheted a lányt.

2012. okt. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jaj, bocsi:), de figyelmetlen vagyok!
2012. okt. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de én akkor vettem vissza a lelkesedésből, és akkor kezdtem lemondani a randikat, amikor azt éreztem, hogy kezd rám telepedni a srác. Előző barátomról beszélek.

Folyton keresett, folyton hívott vagy smst írt, folyton kitalált valami programot, mindig mindenben a kedvemben akart járni, a saját személyisége már egészen eltörpült amellett, hogy nekem örömet okozzon, és úgy éreztem, már kezd belőle nagyon sok lenni. Egyszerűen túlzásba vitte az érdeklődést.

Kezdetben csak próbáltam ritkítani a találkozókat, meg rövidebbre fogni, mert úgy éreztem, hogy megfojt a szeretetével, de a végén már nem bírtam tovább, és szakítottam vele. Neki is szenvedés lett volna hosszútávon, és nekem is.

A szakítás után pár nappal viszont találkoztam valakivel, akivel azóta is harmonikus párkapcsolatban vagyok.

Igazából ha éreztem volna bármi többet az előző fiú iránt, szóba se kerülhetett volna, hogy én megismerek valakit, és tényleg pár nappal a kapcsolat lezárása után egy másik kapcsolatban találom magamat.

Ebből csak azt akarom kihozni, hogy lehet, hogy ez a lány is azt érzi, hogy te túl sokat akarsz, túl sokat akarsz egyszerre, nem hagyod levegőhöz jutni. Ne utáltasd meg magad vele, inkább várd ki, míg ő keres téged!

Ha rátelepedsz, előbb-utóbb mást fog magának keresni. Ha szerencséd van, nem tesz bolonddá, és előbb szakít veled.

Szóval VÁRJ! Vegyél kicsit vissza.

Nem mindenki igényli a napi rendszerességű randikat, állandó jellegű telefonálgatást.

És különben is, ha este találkoztok, akkor várd ki az estét!

26/L

2012. okt. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

De azt sem szeretném, ha úgy érezné, hogy nem foglalkozom vele. Lányoknál ez gondot szokott okozni.

2012. okt. 18. 14:57
 6/6 anonim válasza:
Kedves kérdező ez nagyon jó kérdés, én már több éve élek kapcsolatban, mindketten harmincon túliak vagyunk, mégis pont rákerestem a "hogyan maradjak érdekes" kifejezésre(és ezt dobta ki) mivel nálunk is az a probléma, hogy vagy azt mondja hogy több tér kell neki meg különlét mert tapadós vagyok és ezért kezd megunni, máskor meg azt mondja hogy gyakrabban kéne közös programokat csinálnunk, szóval remélem valaki meg fogja válaszolni ezt az utolsó kérdést is, mert arra én is kíváncsi lennék mi a megoldás...
2017. júl. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!