Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jarjak valaki olyannal akit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jarjak valaki olyannal akit a szuleim sosem fogadnak el? Elobb utobb nem unna ra?

Figyelt kérdés

2012. okt. 19. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Attól függ miért nem fogadják el.

Ha van igazuk a szülőknek,akkor akármennyire fáj, én rájuk hallgatnék. Persze ennek feltétele, hogy tényleg olyan szülők legyenek,akik értelmesek és önzetlenül a legjobbat akarják.

Többet láttak ők már az életből, mint én.

2012. okt. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem nagyon sok türelem kell majd neki és nagyon szeretnetek kell egymást.Különben ki fog készülni az állandó piszkálástól meg beszólógatástól.De ez az Én váleményem...ritkán egy idő után vannak szülő akik "belenyugodnak" a választottba.
2012. okt. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!