Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Komolyan bejönnék a lányoknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan bejönnék a lányoknak?

Figyelt kérdés

Mindig szokott elég sok szemezni velem, illetve már láttam hogy bámul is pár.

A neten egy csaj bejelölt, irt a képem alá rögtön. Utána levelezgettünk, és írta milyen jóképű fiú vagyok.

Én nem tartom magam csúnyának, de komolyan bejönnék sok csajnak? Hogyan tesztelhetném le magam? Sosem próbálkoztam még.



2012. okt. 23. 05:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Miért ne tetszhetnél? Annyi jó pali él a Földön, Te miért ne lehetnél az?
2012. okt. 23. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Sosem mondott még ilyet nekem egy lány, annyi igaz h nem volt sok lany ismerősöm mert a kozepsuliban sem volt egy sem.
2012. okt. 23. 05:35
 3/18 anonim ***** válasza:

Úgy csináld, hogy ne érdekeljen, hogy mi fog törtènni, s akkor gyõzelmet fogsz aratni!


32/F

2012. okt. 23. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nézd, szemeznek veled a lányok. Bámulnak. Írták, hogy jóképű vagy. Hidd el nyugodtan. Az vagy, és kész. Fogadd el, és élj vele:D
2012. okt. 23. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy helyes vagy, az eszedért tuti nem fognak szeretni.

Vagy csak dicsekedni akartál itt?

2012. okt. 23. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem szokásom dicsekedni, de egyébként eddig pont h az eszem többre tartottam a kulsomtol. Csak egyszerűen olyan hihetetlen nekem h valóban bejövök a csajoknak. Eddig vagy nem érdeklődtek vagy én nem vettem figyelembe. Szóval semmi dicsekves inkább hihetetlenseg.
2012. okt. 23. 06:56
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszokat
2012. okt. 23. 06:57
 8/18 anonim ***** válasza:
oké, hogy eszes gyerek vagy...de azért a helyesírásra is figyelhetnél....
2012. okt. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Bocs telorol írok ezért nem figyelek rá.
2012. okt. 23. 08:20
 10/18 anonim ***** válasza:
rakj ide egy képet ha tesztelni akarod magad.
2012. okt. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!