Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg szeret? Most mi van?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg szeret? Most mi van? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A tegnap estét egy olyan fiúnál töltöttem,akibe én már évek óta szerelmes vagyok,de most lettünk csak nagyon jóban,mert ő biciklizik és jól is néz ki,szóval népszerű és sok barátnője volt már.Tegnap rábeszélt,hogy aludjak náluk,mert a szülei amúgy sem voltak otthon és az egész napot együtt töltöttük és végre jól éreztem magam valakivel.Lefeküdtem vele(nekem ő volt az első) és azt hittem,hogy nem fog törődni velem,de nem így volt,vigyázott rám és jó volt vele lenni.Mondta,hogy szeret,de azt hittem,hogy azt csak mondja...Hazakísért és megcsókolt és még jobban belezúgtam.

Bejelentkezve maradt a facebookján a telómon és most vettem észre és beleolvastam abba a beszélgetésbe,amit a legjobb barátjával beszélt.És ott elég sokat beszéltek rólam és kérdezte a haverja,hogy akkor most szeret-e és erre azt írta a srác,hogy "hát nagyon úgy néz ki".

De nem tudom,hogy most akkor mi van köztünk...Mit csináljak?Beszéljek vele vagy még ne?



2012. okt. 23. 10:22
 1/3 anonim ***** válasza:
várd meg hogy ő keressen. ÉS ÖRÜLJ!! szereted őt, ő is szeret, a barátjának csak nem hazudik. ne rágódj ezen hanem élvezd ki! :)
2012. okt. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én írnék neki egy sms-t, hogy jól éreztem magam vele és ennyi. Lehet kicsit korán adtad magadat oda, dehát ez már mindegy. Nem hinném, hogy hazudik, ha a haverjainak is ezt mondja.
2012. okt. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Egyértelműen nem hazudik, szeret téged :)

Szerintem is nyugodtan keresheted, nem fog elküldeni. Akár egy újabb talit is megbeszélhettek és ott nem is muszáj erről beszélni, úgyis a viselkedéséből is kiderülne hogy, hogy érez. :)

2012. okt. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!