Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihez forduljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!! Először is bocsánat,tudom,hogy sok ilyen,ehhez hasonló kérdés van az oldalon de ennyi kérdés közül már néha elég nehéz megtalálni arra a választ amire én keresem szóval segítségeteket kérném!!


Nos az a helyzet,hogy nagyon rosszul megy a csajozás,nagyon béna vagyok ezen a területen (még neten is csak beakadok és nem tudok beszélni)...sajnos magabiztosságom csajozás terén édes kevés van amire ugyebár a lányok azonnal rájönnek és azonnal dobnak de nem tudom mi lehet a problémám amiért ilyen vagyok...a testemmel meg vagyok elégedve mert sportolok és kondizok (muszáj is,ha abban a munkakörben szeretnék dolgozni amit kinéztem) és az eszem is a helyén van..de,ha oda kerülök egy lány elé akkor kész-végem...

Gondoltam arra is,hogy esetleg közrejátszik a gyerekkorom...mert az nagyon nehéz volt,tulajdonképpen nem is volt mert nagyon szegény családban nevelkedtem,folyamatos veszekedésekben/ordibálásokban nőttem fel,egész életemben nélkülöznöm kellett ami miatt az utóbbi időben kifejezetten agresszív lettem,gondolok itt az utóbbi 3-4 évre... (megjegyezném,hogy nőt SOHA,SEMMILYEN KÖRÜLMÉNYEK KÖZÖTT NEM ÜTNÉK MEG!!!!)....szerintetek a "gyerekkorom" lehet kihatással a szerelmi életemre?? és hogyan tudnék változtatni ezen??

Esetleg valami pszichológus szakember tudna ezen segíteni vagy csak azt mondaná amit hallani szeretnék??


U.i: A gyerekkoromat nem azért írtam le mert sajnáltatni akarom magam itt az oldalon...egyáltalán nem érdekel, hogy az emberek emiatt sajnálnak-e vagy sem csak mondom leírom,hátha ez a kulcs a problémámhoz!!



2012. okt. 26. 15:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet hozzá köze. Elég érdekes a felállás, ha jól értem: alapból agresszív vagy, de a lányokkal kuka? Már bocs a kifejezésért.:)

Igen, egy jó pszichológus nagyon sokat segíthet, és egyáltalán nem jellemző, hogy azt mondanák, amit te hallani akarsz.

2012. okt. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Honorare ***** válasza:

Ugye nem hasznalsz steroidokat... novelik az agressziora valo hajlamot...


Egyebkent meg azt tudom javasolni...hogy beszeld ki magadbol a problemakat....


A csajozassal meg ne csugedj.... ¨Roma sem egy nap alatt epult fel!¨


Probalkozz tovabb!... es majd ki alakul a teknikad... onbizalmad van es celod is... tobb nem is kell... jonni fog majd magatol... vagy kis sziverositovel ;)

2012. okt. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló!!

Úgy értettem,hogy igen agresszív vagyok,de tudod soha nem jutnék el oda,hogy megüssek egy nőt (ezt azért írtam le mert sokan arra következtethetnek,hogy én verném a nőket pedig nem és így elkerülhetők a félreértések)!! Annyira tudom magam kontrollálni még a legfeszültebb pillanataimban is...


Én azt hallottam amúgy,hogy elég sok Pszicho azt mondaná amit hallani szeretnék..

2012. okt. 26. 15:30
 4/8 anonim ***** válasza:
A pszichológus egy segítő szakember. A terápia amit alkalmaz, természetesen függ attól a problémától amivel odamész. Ha blokkok vannak benned (pl. az is egy blokk, más szóval gátlás, ha megkukulsz egy lány jelenlétében), akkor nyilván megtanít olyan lazító technikákra, amivel ezt oldani tudod. Annak nincs értelme, hogy azokat a dolgokat szajkózza, amit hallani szeretnél, mivel ezzel rajtad nem segít semennyit.
2012. okt. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Honorare


Természetesen nem szteroidozok,azokat nem tartom sokra akik azzal élnek,meg azzal HA sikerül bejutnom a kívánt munkahelyre erőm sem lenne és a munkámat sem tudnám vele ellátni szóval teljesen tisztán nyomom!! De köszi a biztatást csak már 25 éves vagyok és én is picit rosszul érzem magam,hogy még barátnőm is alig volt...



15:33


rendben,akkor meglátogatok majd hamarosan egy pszichológust!!

2012. okt. 26. 15:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Helyes. Sok sikert! :)
2012. okt. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A 4-es hozzászólóval teljesen egyetértek.

+ Annyit tudok tanácsolni, hogy ne külső visszajelzésektől függjön az önbecsülésed, ha ismerkedésre kerül a sor,hanem elsősorban magadat szeresd,és becsüld meg. Az adott lány is csak egy ember,tele hibákkal,te nem vagy nála kevesebb. Nem szabad félni ennyire a viszautasítástól. Ha nemet mond,attól te még ugyanolyan teljes értékű ember maradsz és keresgélhetsz tovább.

Sokáig én is a te helyzetedben voltam, egészen 21 éves koromig nem volt barátom. Hiába jöttek, nyomultak a pasik, mindenkit elutasítottam, mert féltem, frusztráltam magam. Aztán megismertem a páromat, aki a lazaságával, egészséges önbizalmával jó hatással van rám. Magam sem tudom, hogy tudtam összeszedni a bátorságomat, hogy nyissak felé. Sokat fejlődött az önbecsülésem mellette a hat évünk alatt. Sok szerencsét kivánok és bátorságot neked, hogy találj te is egy ilyen személy, aki segít feloldódni. Ha meg biztosabbra akarsz menni, akkor keress fel egy pszichológust, aki segít feloldani a gátlásaidat. Én pszichológiát tanultam egyetemen és tudom, ha ezen a területen dolgoznék és eljönnél hozzám soha nem mondanám azt, amit hallani szeretnél. Az nem segítene rajtad, márpedig ez lenne a célom, nem az, hogy kihúzzam a zsebedből a pénzt. Nem állítom, hogy minden pszichológusnak van hivatástudata, de merem remélni, hogy a többségnek igen :)


26/N

2012. okt. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm nektek!!


Igazából eddig ez olyan dolog volt amiről senkinek nem beszéltem,még haveroknak sem,senki nem tudja, hogy nőttem fel (meg nem is fogják megtudni soha),de ha most egy pszichológus akkor nem fog kárt okozni akkor igen is teszek érte,hátha nem leszek ennyire állat!!

2012. okt. 26. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!