Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jaj szerelmes lettem-e, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jaj szerelmes lettem-e, vagy mi ez?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy túl szép a lány. Én meg furcsa és abnormális vagyok, már abban a tekintetben, ahogy eddig a lányokhoz viszonyultam. 23 éves létemre, egy-két böszme, naiv próbálkozás kivételével nem sikerült semmilyen kapcsolatot létesítenem velük. Ellenben most ez a lány túl sokat jelent nekem, úgy érzem. Egy ideje nem tudok másra gondolni, főleg az álmom óta, amiben felszabadultan és nyíltan beszélgettünk, mintha évek óta ismernénk egymást. Az egyetemen szoktam látni, van pár közös óránk, illetve előadás.

2012. okt. 26. 22:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A jelek arra utalnak, nem? :)
2012. okt. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Te vagy az, Tomi?
2012. okt. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nem tamás vagy ? :O
2012. okt. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nope, I am not Tamás. Amúgy valószínű ez valamiféle szerelem részemről, vagy rajongás, vonzalom. Csak még az a kérdés, hogy lehet-e esélyem nála, hogy miképp kerüljek közel hozzá, egyáltalán vevő-e rám. Minden bizonnyal tapasztalt párkapcsolatok terén, mert egy feltűnően gyönyörű lány. Szóval, ha így vesszük elég necces.
2012. okt. 26. 22:23
 5/12 A kérdező kommentje:

Itt Tamásoztok, Tomiztok, jó, hogy nem egyenesen Árpi, vagy Feri, nedadjisten Dezsőnek tituláltok.

Na mindegy. Még annyit fűznék hozzá ehhez a rendkívül izgalmas kérdéshez, hogy úgy érzem ezzel a lánnyal érdemes összeismerkednünk, mert akkor legközelebb ha találkozunk már tudnánk egymás nevét és, hogy mit nem szeretünk csinálni szabadidőnkben. Meg ez eleve érdekes, legalábbis számomra, hogy az ismerősök másképp viszonyulnak egymáshoz, mintha idegenek lennének. Mondok egy példát, rendben? Ok. Szóval, ha például valakivel megismerkedünk, bemutatkozunk, meg ilyenek, akkor egyfajta kommunikáció lesz köztünk, ami interaktív. Tehát, megtudunk egymásról bizonyos dolgokat, és jó esetben, ha ismét meglátjuk egymást bárhol, újra szóba elegyedünk, de már nem úgy, mintha idegenek lennénk, hanem ismererősökként. Ennélfogva könnyebben beszélgetünk.

Igen, ez így megy általában az embereknél. Nálam nem tudom hogyan.

2012. okt. 28. 15:40
 6/12 A kérdező kommentje:

Ja már értem. Tehát az is számít, ha én írok. Mármint saját magam is megválaszolhatom, illetve kommentírozhatom a kérdésem. Irónikus. Ugyehogyugye? Igen. Köszi. Szóval mi is a bánatod? Hát, tudod jól. Ühüm, ezzel nincs gond, na látod. Szóval az a problémád, amit kreáltál magadnak?

Pontosan. Belészerettem ebbe a nagyon szép lányba és azt se tudom, mi a neve. Mert még nem beszélgettetek? Ja, azért. Aha. Látom akkor mi a gond. Figyelj, szerintem menj oda hozzá társalgás céljából, és szólítsd meg. Szerintem is. Naugye. Nincs itt gond.

Hallod, tényleg nincs. Akkor minden rendben? Hát, végül is igen. De hát nehéz tudod. Jó, tudom, mert sokat töprengsz, hogy mit mondj neki. Igen. Egyszerűen csak, azt mondd, ami éppen eszedbe jut. Tehát erőltetetten. Semmiképp se legyél spontán. Meg nem is tudnál még. De majd gyakorolsz, és ha vevő lesz rá a csaj, akkor már fel is út, le is út. Hát, igen. Köszönöm, bárki is voltál megnyugtattál. Ok, nem tesz semmit.

2012. okt. 28. 15:51
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem beteg vagy.
2012. okt. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mire alapozod ezt a mély megállapítást? Mióta is ismerjük egymást?
2012. okt. 28. 19:14
 9/12 anonim ***** válasza:
Amiket írkálsz, főleg az utóbbi.
2012. okt. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem vagy túl meggyőző. Azt sem értem, hogy milyen indíttatásból szóltál hozzá a kérdésemhez, illetve minősítetted magad. Nyilván idegesítő, ha valaki nem érti a poént. Eygszerűn szórakozásképpen válaszoltam a saját kérdésemre, ha nem tetszik a te dolgod. Valószínű az olyan válaszadók miatt mint te, nem érdemes feltenni semmilyen kérdést.
2012. okt. 29. 12:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!