Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ilyen az Én barátnőm, melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen az Én barátnőm, melyik pasi csinálná még ezt utánam?

Figyelt kérdés

Sziasztok 22 éves vagyok 5 éve vagyok együtt a barátnőmmel, azonban úgy vettem észre pár dolog másképpen alakult, vagy csak az én szememről tűnt el a fátyol. Kíváncsian várom a véleményeteket.


Problémák a részemről:


- Hiányolom az érezelmeket, több csókra, mélyebb beszédre vágyom.

- Zavar hogy apró (legalábbis szerintem) dolgokon hozza fel magát (Lassan reagál a telefonja, kér valamit és nem adom oda rögtön, megkér pl.: hogy készítsek egy szendvicset stb...)

- Szeretnék többet szeretkezni, együtt lenni vele (Havi 2-3 alkalomnál többször)

- Szeretném ha kicsit megértőbb lenne, és nem harapná le a fejemet. (Pl.: megkér valamire, ha megcsinálom biztos hogy nem lesz jó, vagy bénább stb...)

- Szeretkezésnél (petting) általában, én magammal és vele törődök, Ő sajnos nagyon ritkán játszik közben velem, Orált egyáltalán nem csinál...



Mint említettem szeretem ezek a dolgai zavarnak, minden másban tökéletes, őszinte partner.


Ő szerinte az én hibáim:


- Nekem nem kell megkérnem dolgokra mert Ő megcsinálja helyettem. (Mindig megköszönöm :))

- Munka miatt sokszor késve érkezek haza (sajnos ez ügyben nem tudok tenni, néha próbálkozom)

- Elhallgatok dolgokat (Egyszer, egyik barátomnak kölcsönadtam az egyik holmimat, nem említettem meg neki, mert tudtam mérges lesz, sajnos hibáztam) mindent mást valóban elmondok neki mert Ő teljes mértékben őszinte velem és ezt teljes mértékben megbecsülöm.


És még egy dolog lemaradt, sajnos az Én listámból, a hitegetés... Mikor megígéri hogy kicsit törődik velem (sokszor szóvá teszem hogy hiányzik az érintése, hogy együtt legyünk) ilyenkor vagy megsértődik vagy megígéri hogy megteszi majd. Eltelik pár nap felajánlom hogy megmasszírozom, kér tőlem teát, főzök neki, beviszem szendviccsel, eltelik megint pár nap és megemlítem neki hogy már hiányzik nagyon a kényeztetése, és megsértődik.

(volt hogy előzőnap reggel 2 nappal előtte reggel odajött hozzám, sajnos kevés időm miatt mert munkába mentem, csak vele tudtam foglalkozni magammal nem).


Kicsit hosszú lett de aki veszi a fáradtságot a válaszra köszönöm. Csak az érdekel hogy van-e még rajtam kívül bárki más pasi vagy nő, aki szerintem ez így OK, hogy egy kapcsolat így alakuljon... mert egy kicsit kezdem az erőmet ezzel kapcsolatban elveszíteni. De még mindig nagyon szeretem. Köszönöm előre is!



#szerelem #kapcsolat #önzőség #önző barátnő #önző barátnőm lenne
2012. nov. 1. 23:16
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem oké:((

Ez tipikusan olyan helyezet, amikor te vagy a kevésbé szeretett fél.

2012. nov. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, várom a további véleményeket.
2012. nov. 1. 23:22
 3/10 anonim ***** válasza:
én elolvastam de nekem kicsit zavaros itt-ott. lényeg a lényeg úgy olvastam hogy nem nagyon akar veled szexelni és mintha kicsit önzőbb lenne más dolgokban. a szex téren gondolhatsz olyanra hogy nem vagy neki ápolt odalent ezért nem akarja többször de egészen más is lehet mögötte. a viselkedésével meg nem sok mindent lehet tenni. én megmondanám neki hogy nekem ez így nem tetszik és változtasson mert nem fogom örökké tűrni és egyedül folytatja ha ilyen marad.
2012. nov. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Van, mikor már csak a megszokás tartja össze az embereket. Mindennek az alapja a kommunikáció. Bármi probléma, gond merül fel, azt meg kell beszélni és nem a szőnyeg alá söpörni, különben ezek a dolgok rakódnak egymásra és a vége egy csúnya elhidegülés.

Beszélgess vele!Ha nem akar, tereli a témát, akkor bajok vannak. ( vagy nem érdekli a jövőtök, vagy nem tartja fontosnak 1-1 kérdés megbeszélését pl. ahogy írtad: nem kényeztet szex közben és az orált el is felejtheted... szerintem ez utóbbi a kényelem érzete számára. Egy normális kapcsolatban van egy "adok-kapok" dolog, de persze az is érthető ha a másiknak 1x-2x nincs kedve a dologhoz... de az más. Beszélj vele!

2012. nov. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok, köszi! Hát igen van egyfajta megszokás szaga is a dolognak de mondjuk ennyi idő után érthető, ápoltság szerintem nem probléma, csak Ő az orálhoz úgy áll neki hogy Ő nem akarja csinálni senkinek, és soha.


A kommunikáció sajnos rettentő nehéz, mert mikor az ember rákérdez valamire sértődés követi, utána meg sajnos engem is felbosszant és hangosabban beszélek vele (ez engem nagyon zavar) persze van hogy elmondjuk higgadtan egymásnak a gondunkat de megoldás soha nem születik :(

2012. nov. 1. 23:27
 6/10 lila nyuszi ***** válasza:
Te döntöttél úgy, hogy vele vagy.
2012. nov. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen én döntöttem így, 5 évvel ezelőtt :) nem is ezzel van a problémám, bár nyilván ezt te is tudod, én csak azt írtam le hogy megváltozott, nyilván én is, de magam részéről tudom hogy figyelek rá, és próbálok mindent megtenni. Erről írtam! Azért köszönöm.
2012. nov. 1. 23:41
 8/10 anonim ***** válasza:

ez vicces... én mindig kapható voltam a szexre, sőt, többször kívántam, mint a barátom, szívesen oráloztam neki, azt is rohadtul tudtam élvezni, mivel boldog voltam, hogy örömet okozhatok neki (persze a szexet nem helyettesíthette nálam), mindig megértő voltam, ellenben nála ezt sokszor hiányoltam, ő volt a mindenem, odaadóan szerettem és mégis kidobott, pont 5 év után. :( Úgy tűnik a te kapcsolatodban te, az enyémben pedig én voltunk azok a felek, akik jobban függnek (esetemben függtem) a párjától, miközben sokkal többet tettek a kapcsolatukért... ez nem is vicces, inkább ironikus és igazságtalan :S


21/L

2012. nov. 2. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igazán sajnálom, hogy nem figyelt rád kellően. Gondolom pont ahogyan Én, te is pont úgy vagy vele, hogy érte bármit :), nem baj majd esélyt adsz egy újabb mázlistának! :)


Mondjuk nálam, nincs arról szó, hogy kidobom. Legalábbis még nem tervezem, aztán nyilván attól is függ, nekem is van egy bizonyos határom.


A válaszodat köszönöm!

2012. nov. 2. 08:48
 10/10 anonim ***** válasza:

próbáld megbeszélni vele. ha többszöri próbálkozásra sem hajlandó semmilyen jelét mutatni, hogy őt is zavarja a helyzet és javítani szeretne rajta, akkor ennyi volt. én a leírásodból (de tegyük hozzá, hogy ez csak a te oldalad!) azt veszem ki, hogy más igényeitek vannak: neked több, neki kevesebb. ez eddig nem zavart téged, most már igen. viszont jobb, ha tudod: egy ember csak akkor változik, ha ő is akarja. ha te unszolod bele a dologba, de ő valójában jól érzi magát úgy, ahogy van, akkor abból csak baj származik.

egyébként 22 évesen semmiről nem késtél le. találhatsz magadnak olyan lányt, akit legalább ennyire szeretsz, de még az igényeitek is passzolnak. dönts belátásod szerint.

2012. dec. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!