Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes sorozatos szerelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes sorozatos szerelmi csalódás miatt meghalni?

Figyelt kérdés
Folyamatosan csak a sz*rt kapom, többször adtam már oda a szívem, és mindig összetörték. Nem tudom meddig bírom még, egyre rosszabb és rosszabb. Már szinte fizikai fájdalmat érzek. Azt érzem, hogy sosem felejtem el az illetőt, és az lenne a legjobb, ha nem is léteznék, utálom magam. :(

2012. nov. 3. 00:58
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
nem
2012. nov. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

nincs értelme

eddig nem találtad meg a legjobban hozzád illő személyt ez azt jelenti, fel a fejjel eljön még a Te időd

2012. nov. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
saját recept erre, hogy elkezdtem zenélni... és mellé komolyabb mennyiségben kannás borokat fogyasztottam
2012. nov. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Nem. Milyen nemű vagy?
2012. nov. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Nő vagyok.
2012. nov. 3. 01:02
 6/25 anonim ***** válasza:
Ne öld meg magad. Menj el inkább prostizni, majd ő leápolja a farkadat! Hidd el, kirántja belőled az összes probélmád a spermáddal együtt!
2012. nov. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
nincs értelme, ha csak a csalódások érnek akkor kezdj el valami olyat csinálni amit szeretsz (nem kötelező hogy jó legyél benne csak szeresd csinálni) meglátod annyi energiát belefektetsz majd hogy abban a valamiban baromi jó leszel, és nem fogod magad utálni.
2012. nov. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Mondom, NŐ vagyok...:D
2012. nov. 3. 01:02
 9/25 anonim ***** válasza:

Nem.

Lesz még jobb is,rosszabb úgyszintén,de jobb is :)

2012. nov. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Jé, egy nő ezen az oldalon, aki úgy panaszkodik mint egy kisfiú! :O:S


Bocs, nem bírtam kihagyni.

Térj észhez, legyél Nő! :)

2012. nov. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!