Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van mindig ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van mindig ez?

Figyelt kérdés
egy lány, elmondta nekem, hogy mielőtt összejött volna a legjobb barátommal(még nem ismerték egymást) szerelmes volt belém... aztán összejöttek, 2 év múlva szaktottak, majd összejött egy gyökér sráccal, aki játszott vele, majd szakított vele a gyerek, és egyből(bár sok srácra, nem csak rám) rámírt, hogy találkozzunk... még tartott a kapcsolata, de hébe-hóba feltörtek az érzelmei irántam... találkoztunk, és jól elvoltunk... öleltük egymást, és elképzeltük, hogy milyen lenne ha járnánk stb... nekem akkor nem tetszett a dolog, nem is tudom miért... de amikor hazamentem, hiányzott, és beleszerettem... bevallottam eki mindent, erre azt mondta, hogy nem kellek neki úgy(időt is kért, és barátnője mondta, hogy még mindig tetszek neki, de még nem felejtette el a másik srácot) ... osztálytársak vagyunk, szóval majdhogynem minden nap találkozunk... volt valami sulis biz-basz egy bevásárlóközpontban, ahol egy suli rock zenekara is fellépett... ott neki megtetszett a gitáros, és egyből túltette magát a régi gyereken... egy hete nem beszéltünk, töröltem fb-ről, idegességembe... most úgy vagyok, hogy várok rá, de lehet, hogy, bár engem jobban, régebben ismer, mégis inkább az a másik srác kell neki... kérdés: mit kéne tennem? írjak rá? mert akkor szánalmasnak érezném magam... várjak rá? mert ha kellenék neki, akkor már összejöttünk volna... tudom, hogy még mindig nem vagyok számára közömbös, de amikor ott vagyok mellette szó szerint levegőnek néz... hogy értelmezzem??? akarhat-e még tőlem valamit?

2012. nov. 19. 07:06
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem még éretlen, jobbat érdemelsz
2012. nov. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jobbat nem... ő elég jó... én se vagyok valami érett, de tudom, hogy ő nem olyan, mint a mai tini csajok 95%-a... elég jól ismerem
2012. nov. 20. 14:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy ilyen "mindenkibe beleszeretős", vagy tök megbízhatatlan kapcsolati szempontból, vagy mindkettő.
2012. nov. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak gratulálni tudok, ha neked egy ilyen hulladék ribanc kell.
2012. nov. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Barátzónába kerültél...
2012. nov. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5-ödik esélyes... közel sem ribanc a csaj... eddig 2 kapcsolata volt, és csak a másodikkal feküdt le... szerelmes volt... vagy még mindig az... dobta a srác, kihasználta... elakarta felejteni, kéznél voltam, mert szerelmes volt belém, és mondta, hogy lehet, hogy újra belém szeret... csak gondolom előjöttem a viszonzásommal, és megijedt... nyomultam rá, megöleltem, de elakart lökni... én meg csak erőltettem, erőltettem, erőltettem... csak most nemtudom mit csináljak... már egy hete nem beszéltünk... ha ráírnák, szánalmasnak érezném magam...
2012. nov. 21. 20:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!