Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelent az ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adrika30 kérdése:

Mit jelent az ha valaki igazán szerelmes?

Figyelt kérdés
pl: szeretsz vele lenni,folyton az eszemben van,már az elején félsz, hogy elveszíted,ha meghallod, hogy a nevét mondja valaki felfigyelsz rá,folyton rá gondolsz,ha elmész tőle máris hiányzik.(stb...) ezt már lehetne annak mondani? Légyszi normális válaszokat!:)

2012. nov. 19. 19:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Gondolom...De b*ziság a szerelem.Leghitványabb embernek se kívánnám,mert csak fájni tud és felcseszi az ember agyát.
2012. nov. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igaz szerelem: ha viszonzatlan katasztrófa, ha kölcsönös boldogság;)
2012. nov. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Ha kölcsönös,akkor is lehet katasztrófa.
2012. nov. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szerintem te lehetsz az ha így érzed, nekem az, hogy mindig vele akarok lenni, a hibái ellenére tökéletesnek tartom és mindig vigyázni akarok rá, ajándékot adni és éreztetni vele hogy szeretem, bár azért nem teszem mindig mert viszonzatlan és a végén zaklatásnak venni ha állandóan ajándékot küldenék neki meg mondanám hogy szeretem :D
2012. nov. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
igazad van első kommentáló,de azért jó ha van veled valaki,hidd el majd rá jössz:) Minden egyes csalódásom után azt mondtam h nem bírom tovább nem kell nekem egy pasi sem, mert mind egy köcsög de mégis lett új akivel boldog voltam egy ideig,csak sajnos az sem tartott örökké,de majd el jön az az idő is. ;)
2012. nov. 19. 19:53
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi válaszotokat.!:)
2012. nov. 19. 19:53
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor fogalmazok úgy,hogy kölcsönös is lehet katasztrófa ha viszonzatlan.
2012. nov. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

a szerelem olyan jelenség amit se leírni se elmondani nem lehet!

Csak ki mutatni!

2012. nov. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
19:54-es ebben nagyon igazad van.
2012. nov. 19. 19:56
 10/11 anonim ***** válasza:

szerintem abban mutatkozik meg az igazi szerelem, hogy valaki aki igazán szerelmes nem önző, szóval ha elhagyják, annak örül, ha az ex boldog és szomorú ha az ex szomorú.

ekkor látni, hogy ki szerette igazán a másikat és ki szerette saját magát.

szóval ha el tudod engedni, ha el kell, hogy engedd, akkor szeretted igazán.

2012. nov. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!