Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennétek az alábbi helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek az alábbi helyzetben, ha élesben lejátszódna?

Figyelt kérdés

Fiúk! Mit tennétek akkor, ha szemeztek egy lánnyal, megtetszik, leszólítotok, 2 percig beszélgettek, és úgy tűnik, bejöttök egymásnak, viszont ekkor hirtelen megszólal a telefonotok, hogy a nagyszülő rosszul van, segítség kellene! (pont a legrosszabbkor történik egy ilyen éles helyzet!)


Lányok! Mit gondolnátok ekkor a fiúról? Egyből esélytelen a próbálkozása?



2012. nov. 19. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
hát ha ezt zokon veszi akkor egy hülye.
2012. nov. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi van???
2012. nov. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én bár nem vagyok pasi de tuti szaladnék, előtte gyorsan elkérném a csaj számát. én mint csaj pedig nem sértődnék meg ha ez történne.
2012. nov. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem sem sikerült felfognom mi van..

Amúgy, ha baj van akkor rohanj!!

Nekem a nagypapám szegény este elesett és nem bírt felkelni, dobtam el mindent és rohantam segíteni. :S

2012. nov. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Ivan Iljics ***** válasza:
100%
Tőlem akár életem szerelme is lehet a csaj, dobnék el mindent és mennék segíteni.
2012. nov. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Vannak helyzetek, amikor csak lenémítom a telefont, anélkül, hogy ránéznék, és folytatom a beszélgetést.

Millió az egyhez az esélye, hogy ennyire fontos hívás legyen, viszont a lánynál plusz pont.

Évezredekig eléltek az emberek telefon nélkül, most meg mindenki ugrik, ha megcsörren.

2012. nov. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kórházba szervezünk akkor randit, világos
2012. nov. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!