Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Félek a szerelemtől, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a szerelemtől, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok. Nagyon szeretnék egy barátot, de tényleg, iszonyatosan. Mostanában összeismerkedtem egy sráccal, aki teljes mértékben az ideálom, külsőleg-belsőleg is, de ha arról van szó, hogy randizzunk, elfog egy érzés, amit leginkább a félelemhez tudnék hasonlítani, és ezért akaratlanul is halogatom a találkozót. Pedig tudom, az lenne a helyes, ha találkoznánk. Attól félek, hogy szerelmes leszek, és ha majd esetleg egyszer véget ér a szerelem (az őr érszéről), akkor az nekem nagyon nagyon fog fájni :( Mert én örökké szerelmes lennék ebbe a srácba.

És meg akarom kímélni magam ettől a fájdalomtól. Félek tőle.

Nagyon szeretnék szerelmes lenni, már nagyon rég voltam az. De félek a következményeitől..

Hogyan öljem ki magamból ezt a rettegést? :(



2012. nov. 27. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
úgy hogy bevállalod...
2012. nov. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
én egy kicsit idősebb vagyok nálad kérdező, de én is most találkoztam egy pasival, akibe tudom, hogy beletudnék szeretni, de nagyon félek ettől. Én úgy küzdöm le ezt a rettegést, hogy nem akarok úgy élni, hogy "mi lett volna ha", meg kell mindent próbálni :), kockáztass... lehet, hogy ki fog szeretni belőled, de lehet hogy te fogsz, lehet hogy egyikőtök se :D a jövőt úgyse látja senki, veszteni valód nincs sok. többet vesztenél ha meg se próbálod.
2012. nov. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
bátran beszélkedj sráccal. járjatok,jöjetek össsze
2012. nov. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem szabad úgy gondolni egy kapcsolat kezdetére, hogy jajj, mi lesz, ha vége. Továbbá rengetegen esnek nagy szerelembe, és mégis kiszeretnek belőle egy idő után, mert rájönnek, hogy nem működik az, ami régen. Lehet, hogy te szeretsz ki belőle előbb. A szakítás mindig fáj, meg az is, ami oda vezet, de ha nem találsz magadhoz valót, akkor hidd el, az jobban fog fájni.
2012. nov. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!