Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van ez így? Hihetetlen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez így? Hihetetlen, hogy nem ért meg.

Figyelt kérdés

Párkapcsolati kérdés,csak előtte egy kis kimagyarázás:

14/F vagyok,és elég sokmindent tudnék most mesélni.

Sajnos,nekem nem azt a lapot osztotta az élet,hogy minden flottul megy.

Pont én vagyok az,akibe mindenki "belegázolhat",és kicsit lelki szemetesládának érzem magam,hisz ha a "barátaimnak" valami baja van,én vagyok,aki meghallgatja őket,de egyébként,sz.rnak rám.

Rengeteg családon belüli probléma van (viták,illetve sokszor vannak a rokonok kórházban..)

Sajnos,én csak álcázom,hogy vidám vagyok,mindenki el is hiszi.

De....

Van egy barátnőm.Akiért ölni tudnék,mert szeretem,ahogy megölel,ahogy megcsókol,és el sem akar engedni,amikor már mennie kell..

Úgy tűnik,minden rendben?Túl szép lenne.

Ez volt a jobbik oldal.

A rosszabbik,hogy néha veszekszünk,sajnos elég durván.

Egy városban lakunk,még általánosba járunk,tehát szerencsénk van.

Azonban,nagyon sűrűn előfordul,hogy sorozatosan "nem ér rá".

Ezt úgy képzeljétek el,hogy megbeszélem Vele,hogy xy-kor jöjjön el,és majd kicsit...najó,ezt nem részletezném,de nem kell rosszra gondolni. :))

Szóval:ilyenkor mindig készülök,direkt rendberakom a lakást,és csinálok valami kis meglepetést is.

És nagyon sűrűn van az,hogy pár perccel a megbeszélt időpont előtt kapok egy üzenetet,hogy mégsem ér rá.

BUMM!Mintha egy bomba robbant volna bennem.

Előre megtanultam,hogy szabad legyen a délutánom,és nagyon sokáig pakoltam,hogy ne legyen kupi.

És,feleslegesen.

Ez NAGYON sz.r érzés!Ha elmondom Neki,rögtön én leszek,aki "hisztizik"..francokat.

Többször volt már,hogy nem láttam reményt a folytatásra.

De amikor ezt beszéltük,hogy hogyan tovább...fiú létemre könnybe csordul a szemem.

Átfut rajtam a gondolat,hogy elveszíthetem azt,akit szeretek..!És mindig a közös emlékeink pörögnek le bennem!

Szeretem,nagyon!És,tudom,hogy Ő is,hisz amikor csak pár percünk van,alig akar elengedni,és a nyakamba ugrik...

Most ott tartunk,hogy egy hete nem találkoztunk.

Mindig "közbejött" valami...

Persze,veszekedés lett belőle.

Akaratomon kívül.

Dehát,basszus,1 hete nem láttam már!! :'((

Hiányzik,mert szeretem,nem érti?!

Nem szoktam egyébként,de Miatta tudok sírni...

Más helyzetben erős vagyok,és tényleg nem szoktam.

De Miatta...(persze,az a reakció,hogy "hisztizek")..

Mit tegyek?!Szeretem... :((



2012. nov. 28. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Fognak még csalódások érni az életben, az első szerelem még nyilván érzékenyen érinti az embert.

A párkapcsolat ilyen ehhez hozzá kell szokni vannak jó és rossz napok, az élet nem egy habostora amiben kedvünkre turkálunk és kiszemezzük belőle a finom részeket.

Habár szerintem még túl fiatalok vagytok hogy értsétek mi is az a komoly kapcsolat, próbáljatok leülni egyszer és átbeszélni a problémákat.

Az hogy más lelki szemetesládája vagy csak a jó szívednek köszönhető, próbáld meg kizárni más nyűgeit, ahogy olvasom így is elég teher van a vállaidon minek másé ?

UI: Becsülöm hogy egy ekkora szöveget legépeltél hiba nélkül ritka dolog manapság. ;)


Üdv : Rumcájsz

2012. nov. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Első szerelem,de akkoris...minden veszekedéssel csak egyre sz.rabbul érzem magam! :(

Szeretem....úgy,ahogy van...de borzasztó érzés,hogy mindig a semmin veszekszünk! :(

Egyáltalán nem "keresném egyfolytában",ha néha találkoznánk...de nem!! :((

Pedig,annyira jó,amikor minden rendben...hogy este,átölelve egymást beszéljük ki a nap történéseit,problémáit...ha csak pár percünk van,akkoris...

2012. nov. 28. 14:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Haver én együtt érzek veled. Mintha magamat olvasnám. Csak nekem egy fokkal nehezebb, mert akit szeretek tőlem 100km-re lakik. Azt javasolom, hogy üljetek le és beszéljétek át a dolgokat. Fel a fejjel, sok szép napotok lesz ha nem adjátok fel a kapcsolatotokat. 15/F
2012. nov. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek! :) h
2012. nov. 28. 15:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Szívesen ;-)
2012. nov. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!