Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most az en felfogasom a rossz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most az en felfogasom a rossz?

Figyelt kérdés
tehat szeretem a baratomat de neki rengeteg csaja volt elottem nekem meg o az elso. tehat ha belegondolok h mas lanyokkal is volt.akkor megorulok..... azt mondja szeret es soha ennyire senkit sem szeretett es h.soha nem fog elhagyni. de megis bennem van h.idovel.majd hianyzik neki a valtozatossag

2012. nov. 28. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Van benne valami, de nem sok eséllyel.
2012. nov. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát idővel inkább neked fog majd hiányozni, mert te nem próbáltál ki mást, míg ő már igen. Szerintem fölösleges ezeken aggódni, sose tudhatod mit hoz az élet, legyél most boldog vele, ne görcsölj ilyeneken :)
2012. nov. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Benne van. Meg az is benne van, hogy ezután te kezdesz egyre több fiut begyüjteni (ahogy rájöttél az izére).
2012. nov. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha jófej vagy, kellemes társaság sok élménnyel és szeretettel, akkor meg tudod tartani, tisztelni és szeretni fog, ez az ami sok lánynak nem megy.
2012. nov. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja
2012. nov. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, hogy a rengeteg csaj után téged választott. Valami oka biztosan van.

Szerintem túlaggódod, nem tesz jót sem neked, sem a kapcsolatotoknak.

2012. nov. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha valaki ilyen csajozós, és sok nővel volt, az azt jelenti, imádja a változatosságot. Max. 2-3 hónapig bírja majd melletted, de közben flörtölni fog már más csajokkal. Én már jártam így, hogy csak engem akar, de közben meg másokat is, csak az utóbbit éppen nem közölte velem az exem. Hagyd, és keress olyat, aki kevesebb lánnyal volt, és tiszteli a nőket annyira, hogy ne váltogassa őket úgy mint a zoknijait. Érdekes, hogy hirtelen pont te kellesz neki? Bele gondoltál már abba, hogy az eddigi csajoknak is ezt mondta,csak azért hogy ágyba bújjanak vele???
2012. nov. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!