Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az hogy képtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy képtelen vagyok társas életre?

Figyelt kérdés
Elég messze lakik tőlem a barátnőm, vagyis a volt barátnőm, mert szakítottam vele. Folyton hazudozott. De állandóan azt érzem hogy egyedül kell élnem mert úgy sosem fog fájni. Családi öröklődés szerintem. Apáék is így voltak. Ő volt az első barátnőm akivel sikerült több mint fél évet együtt lenni és ő volt az egyetlen is. Nem tudom mit kellene kezdenem magammal mert nem tudok meglenni társ nélkül, viszont társsal sem :( Megfordult a fejemben az is hogy végzek magammal, de azt hiszem ez nem komoly gondolat bennem. Azt hozzá teszem az egészhez, hogy majdnem az ország másik végén él a a volt barátnőm. Nem tudtunk találkozni sem olyan sűrűn. Pedig úgy volt hogy most is jön a téli szünetben. Mindig mindent kitalál hogy ne kelljen még a gép előtt sem beszélnie velem. Még chaetlni sem chatelt velem. Régebben minden este ment a Skype is, de most már b***ik rám. Szerintem van valakije csak nem meri elmondani valamiért....

2012. dec. 15. 10:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem bizti, hogy hazudik, de az is előfordulhat, hogy nagyon belegyalogoltál a lelkivilágába, és tapostál rajta...
2012. dec. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ő taposott az én lelki világomba! Nagyon jól tudja mivel lehet kihozni a másikat a sodrából. Igazi manipulátor de nem is bánom hogy megszabadultam tőle. Csak még azt nem tudom mit kezdjek magammal.
2012. dec. 15. 10:14
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Na, ezt nevezik PP-nek. (mármint téged)

Ideje magadhoz térni és élni! A való világban, nem pedig a virtuálisban...

Áhh mennyi ilyen gyökér van te jó ég -.- és ahelyett, hogy tennének valamit csak sajnáltatják magukat, hogy így ölöm meg magam, meg ügy végzek magammal... pffd SZÁNALOM!!!

2012. dec. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Persze, könnyebb a másikra kenni...
2012. dec. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, itt főleg ezt a reakciódat látva-tuti, hogy te gyalogoltál bele az ő lelkivilágába-még pedig nem kicsit.-és nem fordítva.


Egy nő törékeny-könnyű összetörni-de nehéz visszaszerezni és újra összerakni:)

2012. dec. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%
Ráadásul szerelmes és féltékeny vagy a nőbe mint az ágyú, azért puffogsz itt ennyire:DDD
2012. dec. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mégis mivel tapostam volna bele a lelkébe? ugyan már. Hát, nem áll meg az élet megy tovább. majd csak lesz valahogy. Egy lány miatt nem dől össze a világ :) A kedves válaszadóknak kívánok ugyan ilyen helyzetet :) És meglátom mennyire nem lesznek PP-k meg mennyire nem fognak puffogni :)
2012. dec. 15. 11:11
 8/11 anonim ***** válasza:

"

Mégis mivel tapostam volna bele a lelkébe?"


Ezt neked kell tudni és rendbe tenni-már ha jót akarsz magadnak.

2012. dec. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"Egy lány miatt nem dől össze a világ :)"


Van akinek összedől-mint pl. Neked:)

2012. dec. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát apám nem könnyű, itt mindenki mindenkit olt! Ezért nem is szólok hozzá senkinek a hsz-éhez!

A lényeg a következő amire már rájöttem x éve, hogy távkapcsolatnak semmi értelme, mert azt mond, azt csinál amit akar. A gép mögött az ül aki akar, és nem látod. Lépj ki ebből a világból, járj társaságba, és ismerkedj lokális csajokkal, akiknek még az ismerőseit is ismered. Mert ha pl a csajod majd kavar valakivel a haverod szólhat hogy hé forma nem baj h a csajod egy rockerrel kavar?

Ez nálam egy megtörtént eset volt. A lényeg hogy én a távoli csajokat ejtem, mert a távolság idő, az időből kevés van, hosszú távon nem kifizetődő.

Szóval keress csajokat a környezetedben. Hajrá!

Jah és igen, őt pedig felejtsd el. Ha távol van és fosik rád, akkor sajna nincs mit tenni. :\ Jobban jársz ha tovább lépsz

2012. dec. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!