Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az hogy mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy mindenki azt mondja hogy csodálatos dolog a szerelem? Ez egyszerűen szörnyű érzés, nem tudok nyugton maradni, ez katasztrófa, belül mintha ölnének : D

Figyelt kérdés
Kavarok egy lánnyal ,ö érdeklödött irántam csak még em mertem megkérdezni tőle hogy összejönne e .

2012. dec. 17. 13:31
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és 18/f vagyok :D
2012. dec. 17. 13:32
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Tudod a szerelem csak akkor csodálatos, ha viszonozzák. Egyébként meg a kavarás még nem szerelem.
2012. dec. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
neki tetszem ö keresett meg , csak ugye még nem csokoloztunk meg ilyenek , csak randizgattunk.
2012. dec. 17. 13:35
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja én is kavartam így egy lánnyal, majd totál belézúgtam, sokáig nem mertem bevallani, majd megtudtam , h már 3 éve barátja van.-_- Még szerencse, h nem próbálkoztam be, nagyon égő lett volna. Ez amúgy csak fellángolás, a szerelem ott kezdődik, ha beteljesül, legalábbis nálam. Reménytelenül senkit se fogok szeretni, ezt a lányt is minél gyorsabban elfelejtem.
2012. dec. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A viszonzatlan szerelem (nem hiszem hogy ő az lenne) sosem volt csodálatos szerintem.....
2012. dec. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mint a heroin. Ha van minden rózsaszín lebegsz, minden más esetben mint az elvonási tünetek a drogoknál. Haveromat egy ilyen majdnem láncdohányossá tette (1 hétig az is volt) de aztán visszatért...
2012. dec. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt csak kizárólag azok mondják, akik épp bekábult fejűek, és szerencsések voltak, éppen a jobb korszakukat élik, úgyértem még a felszálló szakaszban ,stádiumban vannak, és esetleg abba az embercsoportba tartoznak, akik minidg a választalak téged én, és én is vagyok aki eltakarítottalak tégedet magam mellől mert jött nálad egy még jobb könnyű préda akit szintén megkaphattam -típusú emberek, főleg nők ugatják. A többiek nem vesztek meg,hogy ezt így kijelentsék szerintem, mert egyéb embereknek mindnek valamilyen szinten inkább olyan ,mint egy nemkívánt szélgörcs a belükben! ami az istenér nem tudnak kifingani.
2012. dec. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!