Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet valakit egyszerre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valakit egyszerre nagyon szeretni és nagyon gyűlölni?

Figyelt kérdés
2 éve beleszerettem egy férfiba, aki mással jár közel 10 éve. Először csak barátok voltunk, de később lefeküdtünk. Kb. egy évig volt köztünk szexuális kapcsolat, de egyébként jókat beszélgettünk, mély lelki dolgokról is. Kicsit olyasmi volt, mintha járnánk. Szóval egy részről csodás volt vele lenni, más részről viszont rendkívül megalázó volt, hogy nem vállal fel, nem töltjük együtt a karácsonyt és a többi. Végül telesen kiakadtam, tönkrement az önbizalmam, úgy éreztem, hogy ezen a világon mindenki szebb, okosabb és jobb az ágyban, mint én, pedig ez az érzés nyilván csak azért volt, mert ez az egy srác nem vállalt fel. Aztán megmondtam neki, hogy ez nekem mennyire fáj, ő meg kb. összeomlott, mert ráébredt, hogy mit művelt velem. (meg a barátnőjével is, aki mondjuk nem tud semmit azóta sem, szóval nem tudja, hogy szarul kellene éreznie magát) Aztán ezek után még egyszer szexeltünk (kicsit hirtelen felindulásból) és már rég óta beszélgettünk róla, hogy kipróbálnánk az anált, és akkor meg is tettük. Egyébként a srác soha nem vett nekem pl. virágot. Amikor megkérdeztem, hogy miért, akkor azt mondta, hogy azért, mert nem akar hozzám túl közel kerülni, vagy nem akarja, hogy hamis illúzióim legyenek a kapcsolatunkat illetően. Majd végül úgy lett vége az egésznek, hogy közölte, hogy elmúlt a vágy és neki lelkiismeret furdalása van és nem lenne helyes folytatni. (ezzel mondjuk én is egyetértettem). DE! Nekem nagyon rosszul esett, hogy anál, meg ilyesmi történik, majd közli, hogy elmúlt a vágy. Meg mi az, hogy a virágoktól lesznek hamis illúzióim, amikor lefeküdt velem. Nem gondolta, hogy talán a szextől inkább lesznek hamis illúzióim? Szóval egy részről gyűlölöm őt, mert nyilvánvalóan kihasznált, megalázott. Más részről még mindig jókat tudunk beszélgetni, meg tud nyugtatni, ha ideges vagyok és még mindig úgy érzem, hogy fontos nekem, habár nem feküdnék le vele többet. Szóval megbeszéltük, hogy próbáljuk meg barátként. Néha jól működik, fontos nekem, úgy érzem, hogy szívesen segítenék neki bármiben, néha pedig rám törnek ezek a dolgok és úgy érzem, hogy annyira gyűlölöm, hogy legszívesebben megfojtanám. Mit tegyek? Szerintetek lehetséges, hogy el tudom felejteni a sérelmeimet és igazi barátok leszünk, vagy ne is álmodjak erről? 23/L

2012. dec. 24. 19:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lehet!
2012. dec. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Vagy szeretni vagy nem szeretni.

Szeretni és gyűlölni nem lehet egyszerre.


A igaz szeret, feltétel nélküli önzetlen szeretet. Nem szereted teljes szívedből ---- szerintem.

És mégcsak nem is kölcsönös szerintm.


Szerintem hagyd. Ez nem szerelem. Nem igaz szerelem!

2012. dec. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mindig, ha valami véget ér, fáj..ilyenkor a gyűlölet,mint érzés is előjöhet.Ne így nézz a dologra! Gondolj bele, ha nem lett volna ez a titkos kapcsi, mennyivel szegényebb lennél. Jó is volt, meg nem is...Tapasztalatot szereztél. Ha elfogadtad volna a szereto státuszt, lehet,hogy még most is tartana. Megijedt, hogy tobbet akarsz, neki így volt jó. Neked meg kevés. Vége, ne bánkódj rajta. Lépj túl...Nem alázott meg, ezt te is akartad...a végét meg sose látjuk a dolgoknak. Végzodhetett volna úgy is, h. elhagyja a másikat, s boldogan éltek,mint a mesében....de nem így volt.
2012. dec. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
te egyáltalán nem szégyelled magad??? -.- Ott kezdődik 10 éve van barátnője. Jó lehet h szerelmes lesz beléd vagy valami.De benned annyi sincs h belegondolj a barátnőjének milyen lehet. Oké nem tudja h megcsalták de te örülnél ha rájönnél h a 10 éves kapcsolatod közben 2 évig lódítottak????? Képzelem...Elég szánalmas dolog. Mert ha benne nincs annyi becsület h tudja h ilyet nem szabad/kellene tenni , akkor legalább benned lehetne annyi h megmondod h b@zd meg de egy bunkó vagy h a csajodat meg közbe csalod. Az ilyen idióták mint te meg a hülye pasid teszik részben tönkre a világot..... -.-"
2012. dec. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szokták mondani, hogy azt lehet kihasználni, aki hagyja magát. Én egyedül a srác barátnőjét sajnálom, aki elvben semmit sem tud. A helyedben szégyellném magam, és soha többé nem akarnám látni ezt a pasit, de persze nem vagyunk egyformák. Teljesen változó, kiben mennyi tartás, tisztesség, becsület van. Úgy látszik, benned, és ebben a fiúkában nem túl sok...
2012. dec. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én azt gondolom, hogy nem nekem kellene szégyellnem magam, mert ő megcsalta a barátnőjét. Nem kényszerítettem semmire. Nem azért feküdtem le vele, mert direkt ki akartam szúrni a lánnyal, hanem mert szerettem a srácot. Amúgy meg képzelem, mennyire érdekli azt a lányt a párja, aki 2 évig nem veszi észre, hogy a pasija máshova járkál.
2012. dec. 25. 18:14
 7/13 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a barátnője szívből szereti. Ugyanis ha valaki féltékeny, nem szereti igazán barátják.

Amúgy én mindig a másik helyébe gondolom magam. Képzeld, hogy van egy barátod régóta és a barátod kever egy csajjal, de te nem tudod. Akkor is azt mondanád annak a csajnak, hogy ő nem vétkes ebben az ügyben??? Mindig ketten vannak benne! Te ugyan úgy hibás vagy!!! Bocsi, de az ilyenek azt kell mondanom, hogy ahogy te bánsz mással, te is azt érdemled! Hisz mindenki magából indul ki. Te is magadból és szeretnél a csaj helyébe lenni.


Szerintem gerinctelen alak vagy! És a pasi is!

2012. dec. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

folyt.

Roppant fiatal vagy még! Majd az élet megtanít! Meglátod! És akkor rájössz, hogy milyen voltál!


Tudod ha pasi lennél azt mondanám, mentél a far...d után, így mint nő, találd ki.


Tudod nem minden a szív!!!! első az ész! Ehhez már elég nagy vagy, gondolkodni tudj!

2012. dec. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Még valami! Téged bánt hogy ővele van és nem veled. Te nem szereted őt. Mert ha szeretnéd, hagynád őt és nem kavarnál.


A barátnője meg legalább szereti.

2012. dec. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Hát ha engem megcsalna a párom, akkor elgondolkodnék, hogy miért nem voltam elég neki. Elgondolkodnék, hogy mit tettem rosszul. Elgondolkodnék, hogy vajon szeret-e a párom, ha 2 éve máshoz járkál. Szerintem egy jól működő kapcsolatba soha nem kerül képbe 3. fél. Legalább is 2 évig biztosan nem.

Amúgy persze, hogy bánt, hogy nem velem maradt, hisz szerettem. Pont erről szól a kérdés, hogy ez engem mennyire bánt. De őszintén szólva ha engem megcsalnának, akkor nem a 3. felet hibáztatnám, hanem a páromat, meg magamat.

2012. dec. 25. 20:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!