Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy akit mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy akit mi nagyon is tudnánk szeretni azt nem "érdekeljük"!? Vagy ha "érdekeljük" akkor teljesen mások a szándékai, mint nekünk. :/

Figyelt kérdés
nehéz ezt megmagyarázni.. ilyen szemét az élet..

2012. dec. 28. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát figyelj,majd jön olyan is akivel pont passzoltok,minden értelemben.

Én most a "Vagy ha "érdekeljük" akkor teljesen mások a szándékai, mint nekünk. :/ " szituációban vagyok ugyan,de

optimistának kell lenni.:D

2012. dec. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez csak szerencse kérdése, azért van elég sok jó kapcsolat, ahol kölcsönösen egymásba szerettek a pár tagjai. :)

Úgyhogy türelem, mást tenni nagyon nem lehet.

2012. dec. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mert ez igy van és kész, ne is ketess benne logikàt.

Szerencse és kellö tudatossàg is kell ahoz hogy pontosan olyannal légy együtt aki ugyan annyira szeret téged,mint te öt......le lehet pontozni,de vàlogatósnak kell lenni,és ezt nem a külsöre értem......sosem voltak igazi kapcsolataim pint azért mert vàlogattam,mert nemrm olyan kellett ai lélekben passzol......màr majdnem lemondtam róla ,hogy megtalàlom a lelki felemet,amikor megtalàltam,és most igazàn boldog vagyok......és vele elöbb megismerkedtem,mint összejöttem......

2012. dec. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mert ez igy van és kész, ne is keress benne logikàt.

Szerencse és kellö tudatossàg is kell ahoz hogy pontosan olyannal légy együtt aki ugyan annyira szeret téged,mint te öt......le lehet pontozni,de vàlogatósnak kell lenni,és ezt nem a külsöre értem......sosem voltak igazi kapcsolataim pint azért mert vàlogattam,mert nemrm olyan kellett ai lélekben passzol......màr majdnem lemondtam róla ,hogy megtalàlom a lelki felemet,amikor megtalàltam,és most igazàn boldog vagyok......és vele elöbb megismerkedtem,mint összejöttem......

2012. dec. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
egyszerű statisztika van két ember még nembiztos mond a kető bejőn a másiknak és a szint is váltózó igy az hogy mindketen halálosan szerelmesek legyetek egymásba ritka. ne keresed a szerelmet majd megtalál ha lesz egy ojan csaj csak ideében mond ek neki . az lehet nincsrá garancia ő is beléd szeret. és sose szereti két ember pont ugyanugy egymást
2012. dec. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!