Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak én vagyok így vele?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok így vele? Ennyire reménytelen volnék? Többi lent.

Figyelt kérdés
Mostanában annyira vágyok egy fiúra, egy ölelésre, egy védelemre, amelyhez mindig odabújhatok... Egyszerűen szükségem van valakire, aki ezt nyújtja nekem... Minden éjjel ilyet álmodok, aztán reggel, amikor ráébredek, hogy ez csak egy álom volt, hiányérzetem van... Szomorú vagyok, ha látom a többi lányt a suliban kézen fogva sétálni egy fiúval és arra gondolok, hogy engem senki se akar és szeret... :-\ Az a baj, hogy ronda volnék?? [link] [link]

2012. dec. 29. 23:33
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%
Csúnyának nem mondanálak.Fiatal vagy még.Szerintem még felesleges fent akadnod azon,hogy nincs senkid.
2012. dec. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Amennyiben valóban a saját képed,megnyugtatlak,nem vagy ronda.Azt mondják,ha túl görcsösen akarod,az esélye sem lesz meg,hogy legyen.Majd találsz valakit,előbb-utóbb.
2012. dec. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
44%
az a baj hogy buta vagy:) egyszerűen káprázatos vagy! mindenem oda adnám egy ilyen gyönyörű lányért :) f22
2012. dec. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:

Nem vagy ronda hékás!

Mindennek eljön a maga ideje, türelem!! :)

Csak ne stresszelj ezen, próbáld elterelni a figyelmed, aztán láss csodát, már is ott lesz a nyakadon a szerelem.

2012. dec. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Nem vagy csúnya,de szerintem nagyon fiatal lehetsz.
2012. dec. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem is l nézel ki :) Nekem pont egy ilyen bújós lány kéne de sajna erre csak vad lányok vannak az meg nekem nem adja :S Nekem szenvedély kell


Egyébként fiatalok vagyunk majd eljön a mi időnk is ne aggódj :D

2012. dec. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem vagy csúnya . :)
2012. dec. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
65%
igazán aranyos vagy:) biztosan eljön amikor nem csak álom lesz:) 19/f
2012. dec. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
50%

Fiatal vagy még,de szerintem nagyon szép vagy.Nagyon sokan örülnének neked,mint barátnő hidd el. :)

21/F

2012. dec. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem szép vagy, én nagyon örülnék egy ilyen bújós barátnőnek :).
2012. dec. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!