Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek jó ötlet az ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet az ha egy kapcsolatban tartanak egy kis szünetet?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel már közl 2 éve vagyunk együtt,erre ő azt mondta kell egy kis idő számára hogy egyedül legyen,megszabaduljon kicsit a kapcsolattól.Nagyon szeret,szeressuk egymast,neki is nagyon faj hogy erre van szukség,de kell neki mégis egy kis idő.Azt modnta túlságosan szeretem és nem tudja ő viszonozni ezt a szeretet és ezért egy kis ideig nem akar kötődni hozzám.

2013. jan. 3. 11:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
a hosszu parkapcsolat titka ha nincsenek egymás nyakán
2013. jan. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
58%
Nem rossz ötlet.
2013. jan. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak egy álságos,rossz duma,amivel szakítani szoktak.Tarthattok szünetet,de szerintem ebből nem szünet lesz,hanem a lány részéről szakítás.
2013. jan. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Patrik24 ***** válasza:
Ez egy hülyeség, ez a szünet kamu duma. Nem szeret, csak kíváncsi nem jön-e valaki jobb a "szünet" alatt. ",neki is nagyon faj hogy erre van szukség"- ez azért überel mindent:DDDD ha fáj hogy elvágom az ujjam, akkor nem vagyok olyan hülye, hogy elvágjam.
2013. jan. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Fontos dolog,hogy nem azért akar szünetelni mert veszekszünk sokat vagy netalán rosszab.Nem lógtam a nyakán mindég, egy héten 1x találkoztunk.Csupán kel neki egy kis ido amikor úgy viselkedun egymással mint két bárát(2 hétben egyeztunk meg).Persze hűségesek leszunk egymáshoz,de félek hogy utána már nemlesz olyan mint azelőtt.
2013. jan. 3. 11:54
 6/17 A kérdező kommentje:
NEM, máris kijelentette az elején hogy nem akar szakítani,láttam rajta hogy nagyon szeret,sírt is.Láttam hogy bántja őt ,de mégis erre van szuksége
2013. jan. 3. 11:56
 7/17 anonim ***** válasza:
29%
Bejött a képbe egy másik fickó tuti, és a szünetben kefélni akar vele a barátnőd! Ez mindig így van...
2013. jan. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Patrik24 ***** válasza:
Nem bírom már olvasni ezt, minek írsz ki kérdést, ha nem mersz szembenézni az igazsággal?? Ha csak önigazolás kell akkor győzködd megadd, hogy mennyire szeret egy olyan ember aki látni sem akar.
2013. jan. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
nem kell önigazoltatás csak másnak a véleményét kertem hogy mit szólnak hozzá,és leirtam amit modnott,amit erez.Nincs más és foleg nem akar mással kefélni mivel 16 eves es nem az a típus aki megcsal.Én mar csak ismerem.
2013. jan. 3. 12:02
 10/17 anonim ***** válasza:

Te sem lehetsz valami sokat látott még...

A válasz, az az, hogy jó ötlet a barátnőd részéről!

:D

2013. jan. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!