Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire befolyásol egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire befolyásol egy kapcsolatot a pénz?

Figyelt kérdés

2013. jan. 11. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Sajnos egyre jobban
2013. jan. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 ASOT ***** válasza:
100%
Az attól függ, hogy a nő is dolgozik e vagy csak a pasi. ÉS mennyire felnőtt za a 2 ember mert ha eléggé felnőttek és valóban szeretik egymást, nem pedig csak dísznek vannak egymás mellett akkor minden problémát meg tudnak ketten oldani
2013. jan. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem legkább a kapcsolat kialakulását befolyásolja, mert ha nem nézel ki túl ápoltnak és veszel pár jobb, márkás farmert, pólót, cipőt, elmész fodrászhoz, esetleg kozmetikushoz, akkor jóval több esélyed lesz.Csak ezeket pénz nélkül nehéz megcsinálni, mert egy Adidas vagy Nike vagy Divided vagy Smog vagy akármi cucc alsó hangon 10k.
2013. jan. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Azért merült fel bennem a kérdés, mert eltérő véleményeket olvasok a dologról. Szóval, hogy mi számít kitartottságnak, mennyi az az érték, amit még illő elfogadni a pártól és arról is olvastam, hogy milyen retardált az, akit zavar ha a párja pénzelni akar. (pl. ezek szerint én is. Még diák vagyok, így inkább olyan programokat/dolgokat szeretnék, amivel nem érzem magam 'adósnak'.)

Szóval azt értem, hogy az esélyeket javítja - ez valahol igaz is, bár én akkor sem veszek márkás cuccot.

2013. jan. 11. 22:14
 5/9 ASOT ***** válasza:
100%

3-masnak is igaza van.


Aztán jönnek a dolgok kapcsolaton belül főleg ha külön éltek már.

A számlák az étel, néha valahová elmenni, néha 1 ruha...


sok kifizetetlen számla, meg nincs kaja a hűtőben na ma mit együnk ésatöbbi ezek idővel vitát szülnek, de ide kell az h 2-en vannak és megoldják a problémát.

2013. jan. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen, neki is igaza van. (én a magam részéről csak azért írtam, mert általában ruhát turiban vagy kínaiban veszek - ott olcsó és általában jó, a körmömet stb. pedig magam ápolom.. Nem engedhetem meg magamnak azt, hogy havonta pl. kozmetikushoz menjek :/)

Diákként tudok valamennyit dolgozni, így szerencsém van. Viszont a jövőmre is szeretnék gondolni, tehát nem mindent a mostani jólétért.

Volt itt egy olyan kérdés, hogy ha valaki gazdag, akkor miért nem akarnak vele kapcsolatot, erre volt egy válaszom, hogy engem kifejezetten feszélyez az, hogy ha a párom tehetősebb és ez a kapcsolaton ÉRZŐDIK. Vagy rám akarja tukmálni a pénzt.

Erre még én lettem a nem normális :) (mellesleg a kérdésfeltevő férfi volt, a válaszolók nagy része is, de sokat lehet olvasni olyat is, hogy a nő csak a pénzért van valakivel és hogy milyen kurv@... akkor nincs arany középút?)

Én ha kapcsolatban gondolkozom, akkor a pénzügyekkel kapcsolatban is úgy gondolom, hogy közös probléma, tehát nem állítom a másikat kínos helyzetek elé azzal, hogy valamire éppen nekem telik neki.. és persze megfordítva. Ha közös kasszán vagyunk, akkor meg mindenképpen együtt takarékoskodjunk/költsünk valamire. Bár még inkább nem erre az összeköltözős fázisra gondoltam.

2013. jan. 11. 22:22
 7/9 ASOT ***** válasza:

igen, ez lenne a normális "Én ha kapcsolatban gondolkozom, akkor a pénzügyekkel kapcsolatban is úgy gondolom, hogy közös probléma, tehát nem állítom a másikat kínos helyzetek elé azzal, hogy valamire éppen nekem telik neki.. " ---> akad is ilyen férfiban és nőben is csak nem mindig az első az akibe belebotlunk, szóval lehet már a 8 nőn leszel túl vagy pasin akár csak randi , nem feltétlenül szexre gondolok csak hanem ismerkedésre is :)

Szóval nincs garancia semmire, max a tv-re amit közösen vesztek, ha mondjuk be nem fuccsol a Panasonic de arra kicsi az esély.

2013. jan. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
SEMENNYIRE! Eleve, anyagilag nem egy szinten vagytok, akkor nem egy társaságba jártok, nem is találkoztok, innentől kezdve nincs miről beszélni.
2013. jan. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
semennyire nem kéne, ha igen, akkor felejtős
2013. jan. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!