Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hisztek abban ha egy pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek abban ha egy pár egymásnak az elsők, örökre együtt maradhatnak? Régen volt ilyen. De a mai világban?

Figyelt kérdés

2013. jan. 31. 11:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Én igen. Bár a télapóban is hiszek, úgyhogy....
2013. jan. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Régen is java részt csak azért volt, mert nem merték megmondani az igazat. Most is lehet ilyen, hiszen olyan is van aki mind az 5 számot eltalálja a 90ből, de tök felesleges dolog vágyni erre.
2013. jan. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%
Ez sajnos már nem így van manapság. Naiv ember az, aki így indul egy kapcsolatnak. Régi időkben más volt. Rég volt, szép volt. :)
2013. jan. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen van ilyen! :)
2013. jan. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
58%
Ha régen volt akkor most is kell legyen. Én hiszek benne, bár tény hogy egyre kevesebben találják meg ebben az egyre szarabb világban.
2013. jan. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Szerintem is lehet ilyen!

Meg is indoklom miért:

Ha két kellően érett a pár és nagy a szerelem, akkor miért ne?

Most nem az olyan típusú emberekről beszélek akik naponta változtatják az igényeiket. Szerintem igen is van olyan, hogy elsőre megtalálja az igazit. Utána meg miért keresgélne tovább ha neki az a kapcsolat és az a pár a legtökéletesebb?

2013. jan. 31. 11:37
 7/21 Búbosvöcsök ***** válasza:
0%
"Régen hittem az esti mesében, a szegény ember mindig győz, de egyik reggel a tükörbe néztem, nem vagyok már tini, sem teknőc"
2013. jan. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
74%
A mai világban is lehetséges, csak nagy szerencse (is) kell hozzá :)
2013. jan. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nem,mert nincs olyan,hogy örökre.Előbb-utóbb úgyis elpatkol valamelyikük.
2013. jan. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Hiszem, hogy van ilyen még. Nagyon ritka de nem lehetetlen. Én eltudnám képzelni magamról, rajtam biztos nem múlna :)
2013. jan. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!