Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fel hozzam magamhoz a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fel hozzam magamhoz a barátom?

Figyelt kérdés
4 napja volt az első hófordulónk. én 14 leszek ő 17 lesz. és nyakunkon a valentin nap? hova menjünk? a barátom nem a városban lakik és mindig ő jön be hozzám. de én nem akarom felhozni. egyrészt: anyum nemhiszem hogy megengedné, még nem ismerik egymást. másrészt szégyellem a szobámat is. nincs rendes íróasztalom,ilyen kisszkényen van a gép ez az "iróasztal". sok a bútor, már csúnya a fal, rossz az ajtóm. a francia ágyam nyikorog.. mit tegyek szerintetek?

2013. febr. 3. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hóforduló?! Na hallod... 14 éves vagy, ne vidd fel. Inkább csináld meg a házid kicsilány:)
2013. febr. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Pofám leszakad....mindegy is,lényeg,hogy legyen gumi.
2013. febr. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
bocs, de nem tehetek arról hogy egy hónapja jöttünk össze:D de én még nem szeretném felhozni.
2013. febr. 3. 20:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne szégyelld a szobád, tedd meg a legtöbbet amit tudsz átalakítás terén, mást nem tehetsz, ez is a te részed, ilyen közegben laksz, ha téged szeret azzal sem lesz gondja. Másrészről pedig ne vidd fel egyből a barátodat, valentin előtt fussössze vele a boltban vagy valahol, ahol anyud is ott van, és mutasd be neki. Ő meg segíthetne hazacipekedni pl. Nem muszáj így lennie, llehet úgy is hogy megmondod neki hogy " anya, be szeretném mutatni a barátomat" Ja és ha szecxre kerülne asor, ezerszer gondold meg előtte, hogy valóban akarod-e
2013. febr. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de nem akarok dugni vele, csak gáz ez hogy leülünk és nyikorog. stbstb. mert gondolom nem anyukámmal egy szobába ülnénk..
2013. febr. 3. 20:18
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja,értem.

Akkor meg ne aggódj ilyenek miatt.

2013. febr. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyire feszélyez, próbáld meg elviccelni... ;)
2013. febr. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!