Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek? (Hosszu lesz)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? (Hosszu lesz)

Figyelt kérdés
Ezzel a sraccal 6 honapig voltunk egyutt, mert a szuleivel ki akartak koltozni Amerikaba. Es ezert szakitanunk kellett. De ok nyar vegen hazajottek, mert nem jott be a nagy amerikai alom. Miutan hazajott, nem keresett. Nem is szolt, hogy egyaltalan itthon van. Aztan egyszer hirtelen felkeresett, es, hogy most er ram. Oke, talalkoztunk. Semmi tobb. Utana megprobaltuk a "maradjunk csak baratok" dolgot. Ment is egy ideig, amig meg nem csokolt...es onnantol ujra ereztuk, hogy kellunk a masiknak. De mondta, hogy o nem er ra a kapcsolat temara. Majd teltek a honapok...es gondolom rajott, hogy ujra megprobalhatnank es felkeresett. Kerdezte tolem, hogy mit szolnek, ha ujbol egyutt megprobalnank. Na igen....egyutt voltunk megint. Ez tartott pontosan 1 honapig. Majd azzal az indokkal allt elo, hogy neki most nem megy a kapcsolat, mert sajat magaval akar csak jelenleg foglalkozni. Senki massal. (Ezt tisztaztuk is az elejen, hogy elfoglalt a tanulas, a munka meg az edzes mellett) el is fogadtam. De azt nem ertem, ha valamibe belekezdek, akkor elotte rendesen at kene gondolni nem?! Nos...a szakitas ota mar felkeresett tobbszor is. Ilyenkor mivan? Miert nem hagy tovabb lepni? Mindig mikor azon vagyok, hogy elfelejtsem vagy tul legyek rajta, o megjelenik. Nem akar velem lenni, de azt sem akarja, hogy massal legyek? Vagy? Nem ertem. Nem hagyja, hogy elfelejtsem. Velemenyek? Mit kene tennem?

2013. febr. 9. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

Féltékeny, uralkodni akar rajtad, te meg hagyod is, le kell sz@rnod őt magasról és megmondanod neki h már semmi köze az életedhez, nem szólhat bele törődjön a saját dolgával.


Gyerünk légy nagylány!

2013. febr. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
Csak szívja a véredet, mert élvezi, ha valaki gondol rá. Velem is ezt csinálta egy fiú és nagyon nehéz elfelejteni az ilyen embereket... próbálj meg továbblépni és ne hagyd, hogy így kezeljen. Max barátok... Ne engedd a csókot sem.
2013. febr. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igy lenne a helyes. De nagyon nehez, mert szeretem. Tudom, hagynom kell a fenebe. Koszonom!
2013. febr. 9. 19:47
 4/4 anonim válasza:
Próbáld meg "kívülről" nézni, amit írtál. Mintha neked kéne tanácsot adni. Szerintem ő úgy van vele, hogy akkor vesz le a fogasról amikor akar, annyi ideig ameddig ő akarja, majd gondol egyet és vissza akaszt. Hát gyönyörű mondhatom. Pár hónapos ismeretség után nem hiszem, hogy velem ezt megtehetné egy pasi. Az más tészta, hogy ha együtt lettetek volna éveket, akkor már jobban összecsiszolódik két ember. De szerintem a női büszkeségedet nem kéne alább adni! Amikor hazajött Amerikából, akkor bekeményítettél volna, mivel nem keresett meg rögtön, csak amikor a férfiassága úgy diktálta, lehet már a markodban lenne. Mert általában azok után futnak a pasik, akik egy kicsit "elérhetetlenek". Akiket akkor vesznek le a fogasról, amikor ők akarnak, azokat semmibe nézik!! De nagyon durván. Ha rám hallgatsz eszedbe ne jusson megint úgy táncolni, ahogy ő fütyül! Gondolja arra, hogy most is még érzel valamit iránta, de ha együtt lesztek megint 1-2 hónapot, akkor még nehezebb lesz! A női büszkeség az egyik legjobb fegyvere a nőnek! Persze az is ésszerű határokon belül, de KELL! Ha nincs, akkor beállsz a sorba a többi névtelen szürke kisegerek mögé. Gondolom nem ezt szeretnéd?
2013. febr. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!