Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire működhet újra egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire működhet újra egy kapcsolat? Hogyan tudnátok meghíbzni újra valakiben vagy mit tennétek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy a barátom már egyszer megcsalt, volt belőle nagy veszekedés, hosszabb időre külön váltunk, voltak más kapcsolataink majd egy nap újra felbukkant. Nem akartam újra látni se, de sok idő telt el nem haragudtam rá annyira és kiderült érzünk még egymás iránt valamit. Egy idő után elmondta nekem még mindig szeret, mindent nagyon megbánt és hülye volt.

Azt gondoltam sikerül ezen túljutnom, de kezdem megbánni hogy újra összejöttünk. Azelőtt megbíztam benne, de már nem tudok, kezdek attól félni hogy mi van ha megint megteszi, hisz már egyszer megtette. Ahányszor látom hogy valami csajt visszaigazol közösségi oldalon, már ideges leszek nem -e csajozik a hátam mögött vagy épp akkor amikor nincs velem hanem máshol, mondván dolgozik vagy a haverjával találkozik.

Próbáltam de nem tudok bízni benne, pedig szeretnék, szeretem, mikor találkozunk figyelmes, kedves, néha apróságokat is vesz nekem. Nem tudom már mit csináljak, beszélni erről nem merek, tartok tőle újabb veszekedés lenne belőle (már volt egy az egyik exe miatt aki irogatott neki) és engem tartana parásnak.

Szerintetek mit tegyek? Dobjam ki újra vagy beszéljek vele megint? Aki egyszer megcsalt megteszi újra vagy utána már vigyázni fog?

Kárördendők kíméljenek meg! Bocsi a hosszúság miatt. (26/l).



2013. febr. 24. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez nagyon nehéz kérdés. Ne éljed bele magadat. Ne légy nyitott könyv neki, mindig legyenek kisebb titkaid, így érdekesebb leszel számára. Persze stílusosan. Ha nem válik be. Beszélgess vele határozottan,érzelemmentesen.
2013. febr. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bizalom nélkul, nincs igazi kapcsolat. Természetes, hogy meginogott...magaddal kell elrendezni, hogy tudsz-e még benne bízni. Vannak olyanok, akik újra megteszik ha lesz alkalmuk, és vannak olyanok is, akik tanultak belole és sohasem. Nehéz ezt így láthatatlanba megmondani.
2013. febr. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A probléma:hogy nem bízol már benne.Sokat fogtok veszekedni emiatt és rá fog menni a kapcsolatotok.Ez nem kárörvendőség-ezek tények,ha nincs bizalom,ott bizony már nincs boldog kapcsolat sem.
2013. febr. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezek tényleg tények amikkel tisztában vagyok, de mit tegyek hogy újra meg tudjak bízni benne?
2013. febr. 27. 10:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Mit tegyél? Ne agyalj, beszéld meg magaddal, hogy megbízom benne
2013. febr. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 gerymiller válasza:
azt mondják, az újra melegített kaja már nem az igazi, és ez így is van
2013. febr. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Milyen körülmények között csalt meg, azt lehet tudni? És milyen viszonyban volt a másik csajjal?

Szerintem ez is számít.

2015. ápr. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Vedd pozitivan , gondolkozz pozitivan rola. Akkor fogsz bizni benne es mukodni fog.

Ha nem akarsz pozitiv lenni vele kapcs. akkor csak erolkodes az egesz

2015. ápr. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!