Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a legbolondabb dolog, amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legbolondabb dolog, amit megtettetek a szerelmetekért? (lent)

Figyelt kérdés

Főként olyan szituációban érdekel, amikor azért tettetek valamit, hogy visszakapjátok a szerelmeteket. De akár olyat is írhattok, amikor együtt voltatok, de mégis valami h*lyeséget csináltatok érte/miatta/az ő érdekében. Minden érdekel, fiúk/lányok is írhatnak.


Szóval mi volt a legnagyobb h*lyeség, amit valaha csináltatok a szerelmetekért?

Légyszi csak normális választ adjatok és rendesen, kulturáltan leírva! Köszi!



2013. márc. 13. 17:40
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
egyszer elloptam egy kék kürtöt egy étteremből mert tetszett neki :D
2013. márc. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
én abba hagytam a sportot melybe komolyabb eredményeket elértem. már bánom.
2013. márc. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%

Előző válaszoló: HIMYM nagyon vicces.


Én egyszer az éjszaka közepén leautóztam vele a Balatonra mert ahhoz szottyant kedvünk kb éjfélkor amikor vitt hazafele. Aztán reggel nulla alvással mentünk dolgozni mindketten.


Mi számít hülyeségnek neked? :) Van egy pár sztorim.

2013. márc. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A HimYM-el az első válaszolóra gondoltam :)
2013. márc. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
és ezért kellett lepontoznod???
2013. márc. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Igazából nekem teljesen mindegy, hogy milyen h*lyeséget írtok, nem az a lényeg, hogy nekem mi számít annak, hanem az, hogy szerintetek mi volt a legnagyobb b@romság.:)

Amúgy #3, mik azok az egyéb sztorik? :D

2013. márc. 13. 17:59
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Átmentem hozzá úgy, hogy csak fehérnemű volt rajtam és egy kabát. Eredetileg úgy terveztem, hogy mivel kocsival voltam, nem fogok megfagyni, de messze tudtam csak megállni, mínusz fokok voltak én meg tipegtem a magas szandálomban meg a kabátomban és borzalmasan fáztam... De végül jól sült el ;)


Ő meg például ellopott egy csomagtartónyi napraforgót még anno. amikor egyszer jött hozzám. Megkergette a gazdabácsi. Aztán hazafele menet visszament és ki akarta fizetni de nem hagyta a bácsi, csak üvöltött vele és rázta a kapát a kezében....

2013. márc. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Munkahelyemen éjfélkor talalkoztam vele és ott az irodaban a fönök asztalán szexeltünk:)Bármikor rajtakaptak volna,és repülök.Szerencsére nem làtta senki,másnap meg láttam a földön az ottfelejtett óvszeres papirt.Ugy megijjedtem,hogy mikor épp nem néztek oda gyorsan felkaptam.A kézlenyomatom is tisztan látszott az asztalon:))
2013. márc. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Kimentem hozzá Egyiptomba. Ma már bánom...
2013. márc. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!