Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Erdemes meg probalkoznom? 5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erdemes meg probalkoznom? 5 honapig voltam egyutt a baratommal! De kidobott (tobbi len)

Figyelt kérdés
Miattam leszokot a cigirol de visszaszokot s engem ez bantot..meg tudom h hiba volt de sok mindenbe belkotottem akartomon kivul nem gondolkoztam..azt mondta azert szakit mert nem akarja h belebetegedjek abba h miatta szenvedek miatta(eljek mar az o szavaival) mert h o milyen egy troger lett..eljart a haverjaival is sorozni az nem zavart..ENszeretem es tudom h o is csak azt hiszi h nem felel meg nekem+ meg csalodott is bennem!anyukam eltiltot mikro alalom lett volna nem altam ki..de aztan igen s azt mondta helyre is hoztam de a szakitasban ez is benne volt,mar ennek egy honapja h szakitott azota baratok..s ket het beszed szunet! Koszonom annak aki eolvassa udv egy csalodott lany..17L 18F

2013. márc. 28. 14:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha ilyen hülye magarázattal dob ki, nem is szeret. Csak le akart rázni ezzel a bunkó szövgével. Ha szeretne, akkor tett volna azért, hogy te NE szenvedj tőle. Jól gondold meg, hogy neked mennyire éri meg egy ilyen embernek újabb esélyt adni, ami nagy valószinűséggel ugyan úgy végződne, mint azelőtt.
2013. márc. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Először is tisztázz le magadban néhány dolgot!Ha nem kaptál ebben a kapcsolatban kellő tiszteletet és megbecsülést,ha fontosabbak voltak a haverok,a bulik,és a pia,mint Te,és ha anyukád sem ok nélkül tiltott el tőle,ráadásul ha képes volt szakítani Veled,akkor nem ő a neked való.Neked kell érezned,mi hogyan volt,mi miért történt,tényleg szeretett-e,vagy csak a bábja voltál x hónapig.Gondolkodj el ezeken a dolgokon,és ez alapján mérlegeld,mellette van-e a helyed.Egyébként én nem ismerem a barátodat,sem Téged,de gondolom,anyudnak csak volt valami oka arra,hogy tiltson tőle.Nyilván féltett,lehet,volt is rá oka.Az sem lehet véletlen,hogy az exed saját magát trógernak nevezte.Talán így is van.
2013. márc. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szeretett,nagyon is bizonyitotta sok mindenel,megvolt a kell tisztelet es nagyon is megbecsult mar epphogy majdnem papucsvolt de ha neha ojan papucsos dolgot csinalt mondtam h nem papucsra van szuksegem nem sertodott meg! elso valaszolo gondolkodtam en iis ezen,de szerintem lenne ertelme ujrakezdeni es boldogan vegzodne mert en is tennek erte es o is de nem akarja mar..hogyan szerezzem vissza?egyenlore baratok vagyunk tegnp beszeltunk irjak neki?Koszonom a valaszokat
2013. márc. 28. 15:07
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagy hulyeseg de anyam a testalkata miatta nem akarta mert sovany es alacsony s h lesz o kepes doolgozni?h megeljunk?pedig van ero benne :D
2013. márc. 28. 15:09
 5/9 anonim ***** válasza:
17 évesen előtted a világ,ne síránkozz egy alkoholista csavargó miatt.Igaza van az anyukádnak
2013. márc. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

mi? ezért mondta az anyád?

kedves kérdező, ha én ne haragudj, de ilyen hülye szülő lennék, az első fára felakasztanám magamat, ez egy baromság, amit anyád mondott, ne is haragudj

megenné a fene, ha beleszólnék, hogy a lányom, aki idősebb, mint Te kivel járjon, főleg az ő is vékony, ennek mi a fene köze van a szerelemhez és a párválasztáshoz, tudod elég nehéz lesz Neked, sajnálom, ő fog választani kivel jársz, nem Te, azért Te is tehetnél ezért,

attól a srác már olyan, mint a papucs, hát tudod fogalmad nincs, amikor majd Te leszel olyan, mert anyád választ nem Te N

2013. márc. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ezt mondta..De mar rajottem hogy csak kifogas,mar nem akar tolem semmit! Megtanulok elni nelkule! :)
2013. márc. 28. 17:43
 8/9 A kérdező kommentje:
Valojaban egy masik lany miatt dobott..?!
2013. ápr. 25. 14:39
 9/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Gondoltam, hogy igazam lehet. Nem is szeretett igazan. Főleg ha egy másik lany miatt dobott... Probálj meg nélküle élni. Tudom, nehéz, de menni fog! :)

2013. ápr. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!