Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Régi és hosszú kapcsolat után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régi és hosszú kapcsolat után az exemtől viselkedésre számíthatok?

Figyelt kérdés

Szakítottam az exemmel(fiú) aki többszöri esélyét ronotta el nálam. legutóbb bepróbálkozott egy csajnál. Ezek után pár nappal kaptam töle egy üzit amiben megkérdezte hogy lenne-e rá 5 percem hogy tisztázza a dolgokat és bocsánatot kérjen. nem adtam neki konkrét választ, mondtam hogy gondolkodom. Azóta nem keresett és én sem őt. 2 év után könnynen túl va rajtam? a fiúknál ez hogy zajlik le? Nyáron huzamosabb időt töltünk együtt majd egy társaságban és meglehet hogy bosszut áll? elöttem flörtöl majd, vagy ujra bepróbálkozik nálam?

elsösorban fiuk válaszát várom és tapasztalatokat. mi a véleményetek erről?

(lány voltam)



2013. ápr. 4. 22:46
 1/3 A kérdező kommentje:

milyen viselkedésre*



am ez kb 1hónapja volt. 2évig voltunk együtt.

2013. ápr. 4. 22:50
 2/3 Ipso ***** válasza:

Hát attól függ, hogy milyen volt a kapcsolatotok. 2 évig lehet úgy is együtt lenni, hogy igazán egyikőtök sem érzi benne magát, meg lehet úgy is, hogy minden vasárnap reggel egymás szájába adjátok a palacsintát, és az esküvőt tervezgetitek. Nyilván máshogy érződik a szakítás ezek után.


Ha fiatalok vagytok, akkor még nagyon nyitottak a lehetőségek. Ha ő úgy érezte, hogy veled nem jön össze, akkor lehet, hogy feladta, és most másoknál próbálkozik.


A bosszút nem zárnám ki, de alapvetően nagyon hülyének vagy nagyon sértődöttnek kellene lennie ahhoz, hogy ezt tegye. Talán egy kis csipkelődés még belefér, arra számíthatsz, hogy előtted flörtöl, vagy bepróbálkozik nálad. De ezek nem számítanak tiltott vagy ízléstelen dolgoknak. Előfordult már, hogy ilyen felemás kapcsolatokból házasságok születtek.


Alapvetően az lenne a legjobb, ha magadat tennéd tisztába. Ha nem vagy benne biztos, hogy mit is akarsz, akkor kellemetlennek találhatod a közeledését. Ha viszont te tudod, hogy akarod vagy nem akarod őt, akkor már csak az értésére kell ezt adnod. Egyértelműen, határozottan, röviden, ahogy értelmes és jól nevelt emberekhez illik. Ez a húzóckodás, amit csináltál, "még gondolkodom", egy kicsit olyan semmilyen. Nincs neki üzenete, nem lehet mit kezdeni vele. Ennél még az is jobb lett volna, ha kiadod az útját. Szerintem.

2013. ápr. 6. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is ezért szakitottam a barátnőmmel. Kértem öt percet, hogy megbeszéljük a dolgokat, és azt mondta, most nem alkalmas, majd szól ha igen. Azóta 5 év telt el, azóta sem szólt. 2 éve van egy csodálatos barátnőm, akivel sokkal jobban érzem magam mint az előzővel. Nemrégiben összefutottunk, és megkérdeztem végül is miért nem szólt, hogy gyere, beszéljük meg. Válasz-Mert elfelejtettem. Csodálkoztam rajta miért nem beszélsz velem, de ha te makacskodtál, és sem közeledtem. Mint kiderült, igenis szerette volna velem folytatni! CSak `elfelejtette`. Ennyit a nőkről.
2013. ápr. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!