Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egyes nők tényleg élvezik ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minekaz144 kérdése:

Egyes nők tényleg élvezik ha mások érzéseivel játszhatnak?

Figyelt kérdés

Az exem felköszöntött a névnapomon 5 hónappal a szakításunk után facebookon. Nagyon jól tudja, hogy vannak még érzelmeim iránta. A lényeg, hogy mondtam neki tiltson le, mert nem akarok tudni róla semmit és én még szeretem. Erre feloldott tegnap és felköszöntöt. Erre én próbáltam vele beszélgetni de láttam, hogy reménytelen. Miért kell ezt csinálni? Már épp kezdtem elfelejteni és túltenni magam rajta erre ez történik...


Előre is elnézést kérek a helyes írásért de eléggé ideges vagyok...


Egyébként ő 23 L én 22 F.



2013. ápr. 30. 19:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyes nők,minden nő ilyen.Ehhez nagyon értenek.Tudják hogyan kell az ember szívében a kést forgatni.
2013. ápr. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Az se kizárt hogy vissza akar kapni.
2013. ápr. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Na az az en exem(fiu) mi a faszert nem mondta el hogy van valakije?miert kellet elhitettnie velem hogy az en hibam a szakitas?hagyta h buntessem magam emiat,isszonyu buntudatom volt..miert?mert nem vol kepes elmondani az igazat,annyi nem volt benne+ neten szakitott a pasik miert gorenyek?
2013. ápr. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

És ha még Ő is szeret? És szeretne veled újra együtt lenni?


Én is csináltam ezt az exemmel, mert még szerettem, végül is újra összejöttünk! :)

2013. ápr. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ez sok férfiről is elmondható, sőt, tehát ne bántsuk már a lányokat! :)
2013. ápr. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy csak azért köszöntött fel mert látta, hogy ma az én névnapomat ünneplik és én jutottam az eszébe. De amikor elkezdtem vele beszélgetni facebookon láttam, hogy nem is igazán érdeklem csak 5-10 perc múlva olvasta el amit írtam stb... el se köszönt stb...
2013. ápr. 30. 19:33
 7/17 anonim ***** válasza:
kapaszkodj meg,a férfiak kozt is vannak ilyenek!
2013. ápr. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Mellesleg talán van pasija.
2013. ápr. 30. 19:36
 9/17 A kérdező kommentje:
Azért írtam ki, hogy "egyes nők" nem általánosítottam.
2013. ápr. 30. 19:37
 10/17 A kérdező kommentje:
Lényeg, hogy én főiskolára járok még, elég nehéz szakot tanulok (gépészmérnök) és sokszor sajnos nem tudtam lemenni nála mivel beadandókat csináltam stb... De ezt meg is beszéltem vele. Azt mondta nem gond megérti "kitart mellettem jóban rosszban" közben a bizalmammal visszaélve kibeszélt a hátam mögött a barátnőinek akik pedig ellenem fordították. Mondván, hogy én biztos nem is tartom őt fontosnak.
2013. ápr. 30. 19:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!