Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kissé önkritikus tipus vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kissé önkritikus tipus vagyok. Ezt hogyan kezeljem? Vagy még túl korai lenne?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,aki tetszik.Egy oviba jártunk,és alsóban is egy osztályban voltunk.Aztán a suliváltás(ok) szétszakított(ak) minket.Buszon szoktunk találkozni,és nagyon sokat beszélgetünk.Már tett pár apró "jelet" arra tekintve, hogy talán tetszem neki.Vagyis szerintem.Pl.:átjött hozzánk csak úgy,vagy már kérdezett olyant is,tetszik-e nekem valaki.

Szóval nem tudom,valljak-e neki,mert volt már bnője,és nem szeretném még eyszer átélni azt,amit akkor.

Nem lenne ciki nekem kezdeményezni?Vagy még túl korai?(13 vagyok).Anyával régebben mindig azt beszéltük,h milyen gáz h ilyen idősen van valakinek párja,de most fordult a kocka.Még igazából szépnek sem tartom magam.152 cm,50 kg,vörös hajú,szeplős (nagyooon :((( ),kissé sportos.

Belsőm:Talán kissé domináns vagyok,az az igazság. :)

Eléggé durva zenéket hallgatok,nem ijedek meg a káromkodós zenétől,ha elesek,nem nyüszítek,h:ÚÚÚRISTEN,LETÖRT A KÖRMÖM :o hanem nevetem magamon egy jót,és megnézem,látta-e valaki.Humoros vagyok,beszédes.

Mit tegyek? 13/L



2013. máj. 4. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Nyugodtan próbálkozz nála.

Csak lazán :)

2013. máj. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben várnék, amíg a fiú lép. Ő dolga a kezdeményezés és ha tényleg akar valamit akkor fog is tenni a dologért. Ha nagyon aggaszt a dolog és kíváncsi vagy akkor finoman, nyugodt körülmények között puhatold ki. Valamikor hívd át hozzátok, vagy menj át a fiúhoz és mikor kifogytok a mondani valóból, csönd van, akkor hozd fel a dolgot. :)
2013. máj. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És mivan akkor ha én nem tetszem már neki?Vagy ha egyáltalán nem is tetszettem?Kissé félek kezdeményezni... :/
2013. máj. 6. 13:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Jajj, ez olyan aranyos, bárcsak én is 13 éves lennék :))) Nem kell kezdeményezned, de jeleket adhatsz neki!:) Mosolyogj rá, de úgy, hogy a szemébe nézel, aztán máshova, és megint a szemébe. Biztos, hogy zavarba jön, vagy visszamosolyog! És tudni fogja, anélkül, h mondtál vna vmit!:)
2013. máj. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd el egy semleges helyre mint egy havert mondjuk egy zeneboltba és beszélgessetek úgy mint barátok.Lazuljatok aztán ha valami komolyabbat szeretne ő fog lépni.
2013. máj. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jaj, de aranyos vagy :D


Hát hívd el, nagy baj nem lehet belőle, érezzétek jól magatokat. :)

2013. máj. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
45%
ANÁL
2013. máj. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm :) Utolsó:???

Amúgy még nem is tudom... :/

2013. máj. 9. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!