Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan keressem egy srac...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan keressem egy srac társaságát aki szimpatikus?

Figyelt kérdés

Van egy fiu nagyon tetszik nekem de nem tudom hivjam telefonon vagy smst irjak neki mivel itt szoktunk beszelni mi álljon az üzenetben? Szemelyesen soha nem beszètünk egy helyre jârunk szórakozni köszönünk egymasnak mivel a társaságomból ismeri a srácokat. De lehetsèges hogy azt sem tudja ki vagyok èn?!

mit tegyek segítség!!!



2013. máj. 4. 22:23
 1/2 anonim válasza:

Hány évesek vagytok? Írj rá facebook-on kérdezd meg hogy megy e a helyre ahol találkozni szoktatok. Ha igen, később kérd meg hogy menjetek együtt mert xy, nincs kivel menned. Vagy csak mondd hogy "ott találkozunk" élőben meg szólítsd le hogy "na itt vagyok"


Biztos tudja hogy ki vagy! Ez 100%

2013. máj. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
en lassan 20 ô 21 köszönöm az ötletet
2013. máj. 5. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!