Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretek egy lányt . ő is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek egy lányt . ő is engem de nem merek bele bonyolódni egy újabb kapcsolatba mert megint csak csalódnom kéne. De nagyon szeretem . Szerintetek mit csináljak? Ha rosszul sülne el az egész én nem bírnám ki megint.

Figyelt kérdés

2013. máj. 8. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
de igenis kibírnád megint. az élet csalódások sorozata, de az együtt töltött boldog időre kell gondolni, az egésznek az ad értelmet.
2013. máj. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bonyolódj bele. Szereted, ő is szeret. Jók az esélyek. Vagy sajnáltasd magad és meghalsz egyedül magányosan a szobádban kuporogva
2013. máj. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat két emberes, úgy hogy ha örökké "csalódsz" ideje magadban keresni a hibát:D
2013. máj. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lemondasz a boldogságról, hogy a későbbi lehetséges csalódástól megóvd magad?!
2013. máj. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2013. máj. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nehogy elszalaszd a lehetőséget... Tudom milyen az mikor azt mondja az ember nem bírnék ki mégegy csalódást. De mi van ha Ő az a lány aki hozzád illik és nem kell a csalódás? De ha csak pár hónapig is, de boldog lehetsz, hidd el, hogy elfelejteti az az érzés a csalódásokat.
2013. máj. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Lehet igazatok van és meg kellene próbálni még egyszer. :)

Köszönöm a válaszokat!

2013. máj. 9. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!