Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jöttetek már össze közvetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jöttetek már össze közvetlen kollégátokkal?

Figyelt kérdés
Irodai munka, viszonylag stresszes. Sütl már ki valakinek ilyen kapcsolatból valami jó? Vagy, kérdezni sem mrem, valami rossz?

2013. máj. 10. 02:33
 1/8 anonim válasza:
100%

Bár össze jött volna akkor. Én lettem volna a legboldogabb férfi a világon. Aztán visszament a volt csávójához, de azóta is nagyon jó "barátok" vagyunk...

Kill me! Kill me with fire!!!

2013. máj. 10. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Ja egyébként annyira megzakkantam, hogy be is adtam a felmondásom. Szóval így szerelmesedj le a munkahelyeden. De mindenesetre kívánok sok sikert, remélhetőleg jól sül el!

előző voltam

2013. máj. 10. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A feleségemmel a munkahelyünkön ismerkedtünk össze. Kórházban. Tízenkét éve élünk boldog házasságban.
2013. máj. 10. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Házinyúlra nem lövünk.
2013. máj. 10. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nem

pedig előző melóhelyemen rengeteg suna volt. aki nekem bejött, ő nem akart, akinek én bejöttem, az meg.... idős is volt, nekem nem jött be

2013. máj. 10. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem.
2013. máj. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyszerre kettővel is. De ez csak egy éjszaka volt. Nem volt utána semmi gond belőle.
2013. máj. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akko azért csak nem dúlt össze a világ:-) Ez megnyugtat...
2013. máj. 26. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!