Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Segítene ezen kiigazodni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítene ezen kiigazodni valaki ezen?

Figyelt kérdés

Van egy munkatársam, aki tetszik, de hogy képtelenség megfejteni az illetőt, az enyhe kifejezés. Ha kiöltözködök akkor bunkó velem és élvezni hogy bánthat és alázhat, ha minden csak úgy magamon hagyok hanyag gusztustalan módjára akkor meg néz rám, hogy hogyan néz ki ez. Ha meg én kezdek el velem LÁTVÁNYOSAN nem foglalkozni, akkor helyre billen az esze, de csak 2 hétre.Kezdődik az egész elölről.

És olyan mint egy felfuvalkodott hólyag, mindig mindenkit lenéz,akkor is ha kedves, akkor is ha neveletlen,( mindig van egy kéz jóindulatú megjegyzése) bezzeg ha rá esik panasz, úgy végig sértődik, mintha nem tudom mi történt volna....

most őszintén normális az ilyen?



2013. máj. 11. 19:57
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

* 1-2 jóindulatú megjegyzése( akarom írni)


** a barátnőjét is ismerem, ő is ott dolgozik, ha 2 hülye egy pár elven mondani sem kell, hogy teljesen ugyanolyan mint ő, pepitában...

2013. máj. 11. 20:00
 2/13 anonim ***** válasza:
Gondolom feltűnési viszketegsége van, és mindent megtesz annak érdekében hogy róla legyen szó, akár jó, akár rossz indulatú értelemben. A lényeg hogy ő álljon a figyelem középpontjában, és ezt pont az ilyen hülye változékony viselkedésével vívja ki. Ha engem kérdezel akkor csak simán egy átlag nőről van szó.
2013. máj. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell kiigazodni rajta. Könyveld el, hogy bunkó, és kész.
2013. máj. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

ez igazán kedves tőled, hogy válaszoltál de Ő EGY PASI, AKIRŐL BESZÉLTEM XXXDDDDDDDDDDDDDDD


mindenesetre jó tudni, hogy ezeket gondoljátok a nőkről :DDDD

2013. máj. 11. 20:04
 5/13 anonim ***** válasza:

Te se foglalkozzál vele. Amit megérdemel, az már megvan neki...:)))

----

Beszélgess velünk, az sokkal értelmesebb.

2013. máj. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
igazad van amúgy, tényleg bunkó!!
2013. máj. 11. 20:05
 7/13 A kérdező kommentje:
igazad van 5 -ös :$$$$$
2013. máj. 11. 20:05
 8/13 anonim ***** válasza:

Hoppá :) akkor ezt benéztem :D a barátnőből gondoltam hogy 2 nőről van szó. Mindenesetre igaza van a többieknek, annyit kommunikálj vele amennyit feltétlenül szükséges, egyébként pedig került a társaságát, és ne foglalkozz vele.

A feltűnési viszketegséget viszont továbbra is tartom :D és pont az által nyer visszaigazolást hogy még itt is róla van szó, tehát csak eléri a célját.

2es voltam :)

2013. máj. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

ok, 2-es meggyőztél!!!

de egyet árulj már el: neki abban mi az ület, hoyg feltűnési viszketegsége van, és mi jó van abban hogy megállás nélkül mindenki róla beszél??


többiekse rajonganak érte :OO

2013. máj. 11. 20:16
 10/13 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen mi a probléma? Hogy tetszik neked, de már foglalt, ráadásul nem is kedves veled?

Az utóbbival nem kell foglalkozni, ilyen az élet, sok hasonló emberrel fog még összehozni a sors. Gondolom, ezt magadtól is tudod, tehát nem ezért írtad ki a kérdést, ráadásul ebbe a kategóriába. Ha az a gond, hogy tetszik neked, és ezért esik rosszul, amit csinál, akkor már más a helyzet.

A szavaidból úgy veszem ki, hogy te azért akarsz rajta ennyire kiigazodni, mert az időnkénti LÁTVÁNYOS periódusokból azt reméled, hogy valójában te is tetszel őneki. Ez nem is kizárt, csakhogy önmagában semmit nem jelent. Ha egy férfi komolyan akar valamit egy nőtől, megtalálja a módját, hogy azt egyértelműen kifejezze, még pedig kivétel nélkül minden esetben. Ha látszólag ellentmondásosan viselkedik, akkor az egy dolgot jelent: valójában nem tud, vagy nem akar tenni érted, nem kellesz neki. Sajnos ez van. Persze ha tényleg ennyire bunkó, nem veszítesz vele sokat!


N/35

2013. máj. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!