Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért gondolják úgy a tinilány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják úgy a tinilányok, hogy feltétlenül szükségük van egy pasira?

Figyelt kérdés
Önbizalomhiányuk van, meg minden, értem, és ezért az ilyen 'menőkre' buknak, de miért van önbizalomhiányuk? Miért lett ez a dolog annyira fontos? Úgy értem, régen szntem többet tanultak, és nem voltak ennyire kétségbeesve, ha nem volt pasijuk, na. Jó, persze kell a tapasztalat, meg minden, de hát ennyire rágörcsölni a dologra... . Én ezt nem értem. Miért olyan nagy tragédia ez? Szóval, miért butult el ennyire a világ? Nem egyértelmű, hogy tanulni kéne? Nem azt mondom, hogy nem lehet szórakozni, meg ilyenek, de hát azért... . Egyre több az ilyen kamasz, aki látszólag semmit sem akar kezdeni az életével. Jó, persze inkább azzal törődöm, hogy én jól tanuljak, és akkor normális munkám lesz. De azért valahogy, vmikor elképzelem, hogy sokunkból mi lesz, és nem vmi fényes jövő áll előttük, ha így folytatják...

2013. máj. 14. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
azért,mert tinik! és meg akarják tudni milyen a csók stb.
2013. máj. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert mindig kell nekik egy balek akit szivathatnak!!
2013. máj. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert unatkoznak és nem tudnak mit kezdeni magukkal és ezt látják mindenhol, hogy ebben a korban ezt így kell csinálni.
2013. máj. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tombolnak a hormonok...

Igazad van, nagyon jól teszed, h te tanulsz. Lehet, h érettebb vagy náluk, vagy neked megvan már a célod, amit kitűztél magad elé, hogy mi akarsz lenni. De ma már a jövőkép sem olyan, mint régen, nagyon nehéz kitalálni, h mit is akarnak majd kezdeni a életükkel, céltalanok. Ezért nem feltétlen ők a hibásak.

Lehet, h pont azért nem tanulnak mert céltalanok...persze ezzel elveszik az esélyt maguktól, ha majd kitalálják, h mit szeretnének kezdeni magukkal, a sulis éveket nem lehet újra kezdeni. Csak ezt nem könnyű megérteni kamasz fejjel. Neked sok sikert a tanuláshoz! :)

2013. máj. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem minden tinilány ilyen, nekem pl. még sosem volt pasim, és viszonylag jó tanuló vagyok (bár mostanában eléggé leromlott az átlagom, most olyan 3,8-4 között lehet, de az sem azért, mert pasizok, vagy bulizok, csak mert már év vége felé van és nincs kedvem tanulni xd)

Amúgy szerintem egyrészt azért, mert vannak, akik eleve ilyen nevelést kaptak, egyik osztálytársamnak az anyja tök nyugodtan nézi végig, ahogy a 14 éves lánya cigizik, minden hétvégén a sárga földik issza magát, a fél város végig megy rajta, "Csak egyszer élünk" dumával. Szóval szép kis anyuka. Meg persze ott vannak az ilyen kis szolgalelkűek, akik ha azt látják, a menőbbek is ezt csinálják, akkor már ők se maradjanak már ki a sorból.

15l

2013. máj. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2013. máj. 14. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!