Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennétek, ha meghalna a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha meghalna a szerelmetek, akivel már több éve együtt vagytok, igaz, csak mint szeretők?

Figyelt kérdés

2013. máj. 16. 13:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Amit bármelyik másik szerettem halálakor: kiborulnék, padlóra kerülnék és gyászolnék és remélhetőleg egy idő után igyekeznék talpra állni. Ha úgy értetted, elmenj-e a temetésre: nem akarok beléd gázolni, de szerinted a családja pont rád lesz akkor kíváncsi?
2013. máj. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Te írod ki ma ezt a sok halálos szerelmes kérdést? Ne haragudj de szerintem ha meghalt bárkid is, nem biztos hogy itt fogod megkapni a megoldást. Inkább menj el orvoshoz ahogy már is javasolta!
2013. máj. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*más
2013. máj. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez az első kérdés amit kiírtam ma. Most keltem ki az ágyból kb 15 perce. Miért, van másik?
2013. máj. 16. 13:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Van már elég sok. Szerintem párat töröltek is...
2013. máj. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Linkelnél párat kérlek?
2013. máj. 16. 15:13
 7/9 Kései Sirató ***** válasza:
Nagyon szomorú lennék és bánnám, hogy nem vállaltuk fel egymást, mert így soha nem leszünk egymás mellé eltemetve.
2013. máj. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor sem, ha az élő azt kérné, hogy a halott szerelme mellé temessék?
2013. máj. 17. 20:04
 9/9 Kései Sirató ***** válasza:
Kitől kérhetnél ilyent? Az elhunyt gyermekei nem fogják jó szemmel nézni, hogy volt egy titkos kapcsolata, de azért próbáld meg..
2013. máj. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!