Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Félek a barátomtól, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a barátomtól, mert szünetet tartottunk - és most amiatt bánt, hogy féltem akkor tőle (most és korábban más miatt féltem tőle). Mikor fog ez elmúlni?

Figyelt kérdés

A barátommal szünetet kellett tartanunk, mert nem volt úgy jó ahogy volt korábban.

Ezután találkoztunk egyszer.

És sajnos vannak pontok melyekben nem változott (még). De már pár dologban változott tényleg.

Nos az a lényeg hogy a szülei azt akarták hogy felejtsen el engem, és én is őt.Így kezdődött úgymond a szünet. De én meg féltem, mivel tudta h kik az évfolyamtársaim -> így kiírtam azt egy zárt csoportba, hogy ne válaszoljanak neki.Nem írtam oda mi miatt, de attól tartottam hogy jóhiszeműen információkat adnának ki rólam és ezt ellenezte a barátom édesanyja. Mert azt mondta minden kapcsolatot szüntessünk be, ne érhessen el a fia engem. Nos többek között írtam egy levelet, azért hogy ne tehesse a barátom tönkre a jövőmet - a szülei befolyása alatt, és miatt -, mert féltem, hogy közzé tesz olyan képeket, melyek privátak és rólam készültek, de úgy, hogy nem én csináltam és az ő nyomására készültek.


Nagy nyomást ad rám mindig a barátom, stressz ügyben is.

Konkrétan a szünet egyik hete: gyakorlat lett volna nekem, és féltem hogy kijön és bántani fog engem. Még apám el is kísért oda. Rettegtem, annyira hogy volt nálam valami, hogy védekezhessek ha baj van.


Most attól félek hogy szakítani fog velem.

Tudni kell, hogy azért vagyok vele mert szerelmes vagyok belé, ő meg azt hiszi, hogy félelemből vagyok vele. :(((

Mit tegyek ilyen kellemetlen helyzetben?


egyszerűen csak a szobám magányára vágyok most..



2013. máj. 25. 21:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
először is kapcsold vissza a telefonodat.... ez az első h a párunknak soha nem kapcsoljuk ki....
2013. máj. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
egyik idegszálam se szeretne senkivel beszélgetni.. sírni akarok és elmerülni a fájdalomban és félelemben. :'( :'( Azt akarom hogy a világ békén hagyjon engem.
2013. máj. 25. 21:41
 3/24 anonim ***** válasza:
azt is megértük h nem akarod h elérjelek, és egyszerűen fogod magad és kikapcsolod a telefonod: soha nem néztem volna ki ezt belőled, soha, de mégis megtörtént
2013. máj. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
okjé nem kell kirakd amire kértelek a csoportba: de csak az miatt amiért szeretlek ennyire én balf@asz de kérlek bszéljünk, nem erről és kapcsold vissza mert akarok veled beszélni, a párommal!!!
2013. máj. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

A csoportba semmi magánéletre vonatkozót nem tettem ki. Csak arra kértem őket, h ne válaszoljanak. Okot, semmit nem írtam le.


Az egész világ hagyjon engem békén!!! Nem akarok élni..!!


Beszélgess kicsit a barátnőmmel, de nekem most se veled, se vele nincs kedvem beszélgetni.

2013. máj. 25. 21:44
 6/24 anonim ***** válasza:
NEM KELL KIRAKD! nem kérlek erre meg és lezártam ezt majd valahogyan megtudják azt h ujból összejöttünk
2013. máj. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
lásd mennyire változtam: nem kell kirakjad és szeretlek, és tényleg nem kell kirakjad, és bocsáss meg nekem h erőlködtem.
2013. máj. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
így van, én is ígygondoltam, majd megtudják. De eddig is ezt mondtam.. -.-
2013. máj. 25. 21:46
 9/24 anonim ***** válasza:

miért féltél tőle korábban?

amúgy el kéne döntened mit akarsz, mi az hogy a szülő ezt kér, meg nem tartjuk a kapcsolatot, ahol szünetet kell csinálni a kapcsolatban, azt megette a fene

ha meg csak dühösen tudtok dumálni, akkor ennyi

ebből szar sem lesz, sajnálom N

2013. máj. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
szerintem ez megrendezett, ha nem, akkor igazán sajnálom
2013. máj. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!