Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudom még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom még mindig felfogni hogy vége és már nem leszünk együtt soha?

Figyelt kérdés
barátommal már 1 hónapja szakítottunk (ő szakított) 2 hónapot jártunk, volt már hosszabb kapcsolatom is, de eddig őt szerettem legjobban hiába volt csak 2 hónap az egész.. a szakítás után pár hete ráírtam hogy szeretem és hogy nem-e kezdhetnénk újra de azt mondta hogy most nem akar kapcsolatot.. és valamiért nem tudom felfogni hogy vége és már nem leszünk együtt többet, persze tudom hogy nem vagyunk együtt de valamiért olyan érzésem van hogy őt nem veszíthetem el és újra összefogunk jönni.. tegnap este is olyat álmodtam hogy találkoztunk és idézem ezt mondta " hiányoztál, és minden olyan lessz mint régen, csak időre van szükségem " és olyan rossz volt amikor felkeltem és rájöttem hogy csak álom volt:'(( nem tom nélküle elképzelni az életem.. pedig azóta már jártam másik sráccal de szakítottam is mert nem tudtam úgy szeretni mint őt, és nem akartam játszani az érzéseivel..miért van ez? miért nem tudom felfogni? lehet hogy ez jel? bár nemhiszem://

2013. máj. 30. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
Vedd már észre magad te szerencsétlen.
2013. máj. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Simán csak elutasítottak és megbántották az önérzetedet, és ez a "démon" harcol most benned. Igazából ha visszakapnád, máris nem éreznéd azt, hogy nem tudsz nélküle élni, mert Te nyernél. Ez durván hangzik, de EZ VAN... és ha nem tudatosítod ezt, akkor nyálazni fogsz utána és szenvedni még pár hónapot...
2013. máj. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Most miért kell szegényt bántani? Bár ebben van valami, hogy most csak az önérzeted mondatja ezt veled..

Velem ugyanez a helyzet, csak én 5 évet voltam együtt a barátommal. Most szakított velem egy hete, és teljesen a padlón vagyok. Megbántam, amit tettem, hogy nem mondtam neki olyan sűrűn mennyire szeretem, becsülöm, és nem találkoztunk annyit, amennyit ő szeretett volna, de nem mondta nekem, hogy ez neki rossz, és most inkább eldobott, ahelyett, hogy esetleg megmentettük volna a kapcsolatunkat. Nagyon fáj nekem is, hogy így kellett vége lennie, mert szép kis kapcsolat volt ezen kívül, de én tényleg nem tudtam, hogy neki ilyen bajai vannak, de ha mondta volna, akkor teszek érte valamit.. Nehéz dolog ez, de ha ő már nem akar tőled semmit, akkor nem tudsz mit tenni..:( Az viszont, hogy rögtön összejöttél egy másik pasival, nem biztos, hogy jó döntés volt, lehet neki sem esett jól.. Hány éves vagy, megkérdezhetem?

2013. máj. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezt mintha én irtam volna. Ugyanez a sztori csak mi 4 hónapig voltunk együtt. A végsőkig elmentem az exemért totál zakkantnak őrületnek tituláltak akkor is mentem és küzdöttem. Semmit nem értem el vele. Nem tudom felfogni, hogy vége hiába mondták, hiába arra utalt minden...

Az idő segített. Meg az ismerkedés másokkal. Barátok, bulik, sport stb.. 25/L

2013. máj. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok totál ugyanez az érzésem van nekem is. Szerintem azért érezzük, hogy nincs még lejátszva ez a meccs mert ilyen kevés időt voltunk csak együtt. Úgy érezzük befejezetlen maradt a dolog.

A másik tippem, hogy tényleg van még egymással dolgogunk illetve dolgotok. Ha ez a helyzet úgyis össze fogtok jönni újból. A sors mindig talál egy új alkalmat a találkozásra azoknak akik összetartoznak. Ha mellette van a helyed akkor mellette leszel. Ha nem akkor máshogy van megirva. Csak adj neki időt. Mivel Te szakitottál neked kell lépned, de ezt már megtetted most az a dolgod, hogy várj. Ha visszajön a Tiéd, ha nem akkor sosem volt és nem is lesz az.

2013. máj. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Megértelek kedves kérdező.Én is hasonlóan érzek,csak én 4 és fél évet voltam együtt a barátommal.Mi együtt is laktunk 1 évig.

4 hónapja történt már a szakítás,de még most is vannak olyan pillanatok,amikor egyszerűen nem hiszem el,hogy többet nem megyek abba a lakásba,ahol együtt éltünk.Nem mondhatom el neki,hogy mi történik velem nap,mint nap.


Borzasztóan fájó dolog,de tényleg arra kell gondolni,hogy ha neki nem hiányzol,akkor nem szabad kaparni utána.

Azzal sokat nem érsz el nála.


Sok erőt kívánok neked! Igyekezz mindig valamivel lefoglalni magad,hogy ne ezen járjon az agyad :-)

2013. máj. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!