Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Helyes kisportolt srác vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes kisportolt srác vagyok figyelmes kedves hasonló és főleg romantikus még is minden barátnőm (hiába voltak gyönyörüek) csunyán otthagytak mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

2013. jún. 2. 12:57
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Kezdjünk el beszélgetni, talán rájövök! Írj privit. ;)
2013. jún. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Vagy túl papucs vagy vagy egyszerűen ilyen az élet.
2013. jún. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
A zárójeles részt nem igazán értem. Attól hogy egy nő gyönyörű, még otthagyhat. Lehet voltak olyan tulajdonságaid, amik taszították őket /pl túlzott szerénység vagy esetleg a helyesírásod/.
2013. jún. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
35%

"figyelmes kedves hasonló és főleg romantikus"


Próbálj kevésbé bu.zis lenni. Kicsit több férfiasság...

2013. jún. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
helyesírásos beszólása az király volt elismerem:D de nem tehetek róla h nem tudok ;)
2013. jún. 2. 13:03
 6/26 anonim ***** válasza:

a csaj hogy néz ki, nem ez befolyásolja ott hagy-e, más van a háttérben, ez lehet rossz választás is

így megítélni nem lehet, ezt csak beszélgetésből lehet, de azt gyorsan N

2013. jún. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat mindenkitől :)
2013. jún. 2. 13:13
 8/26 anonim ***** válasza:
túl jó voltál nekik:)
2013. jún. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 hyatt ***** válasza:
unatkoztak melletted. Nekem is volt egy barátom még a gimiben aki egy igazi kis tündér volt. Nagyon kedves, aranyos, figyelmes, törődő, őszinte...stb. De nem tudtam mit kezdeni vele egy idő után. Szerettem, de inkább csak mint egy unokatesót akit jó néha látni :)
2013. jún. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
valamit félre értetek nem unalmas sznob valaki vagyok aki csak jófiu :) olyan vagyok mint akármelyik átlagos srác ezekel az "extrákkal" :)
2013. jún. 2. 13:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!