Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? össze akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? össze akarok jönni egy fiúval?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,aki nagyon tetszik.Facebookon szoktunk beszélgetni,de ismerem személyesen is.Nem akarom kimutatni,hogy bejön nekem,nem akarok nyomulni.De össze szeretnék vele jönni.Mit tanácsoltok?mit tegyek?...Minnél több ötlettel gyertek légyszi,előre is köszi :)

2013. júl. 1. 18:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mutasd ki neki, hogy bejön neked, aztán ha akar valamit, lép.
2013. júl. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem mondd meg neki a frankót :) 15F
2013. júl. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Adj ötleteket,pl hogyan mutassam meg?...és a második kommentnek szerinted télleg jó ötlet lenne,ha meg mondanám? 16L
2013. júl. 1. 18:29
 4/9 belbolyhocska ***** válasza:
100%
Találkozzatok, csináljatok valami jó kis programot (ne mozit, mert akkor nem tudok sokat beszélgetni). Flörtölj vele, venni fogja a dolgot. :) Beszélgess vele párkapcsolatról, hogy milyen lányok jönnek be neki. Nézz mélyen a szemébe. Szerintem lépni fog ;) Bár ha nem lépne... akkor meg is mondhatod neki, hogy tetszik neked, és hogy ő mit gondol erről az egész dologról? :) Sok sikert! Nekem ez mindig bejött :P 19/L
2013. júl. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hívd el valahova pl. sétálni vagy fagyizni és akkor mond meg neki hogy te többet érzel barátságnál :)
2013. júl. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) ez is nagyon jó tanács volt :)
2013. júl. 1. 18:44
 7/9 A kérdező kommentje:
De még annyira nem állunk közel egymáshoz,pár hete keztem vele beszélni Facebookon,ezért még a barátságunk kezdeti.
2013. júl. 1. 18:45
 8/9 Adrii18 válasza:
Találkozzgass vele, küldj jeleket neki..pl.: nézz sokszor a szemébe mosolyogj is közbe meg stb. 15L
2013. júl. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 misz000 válasza:
szia velem is ez van! én 12-éves vagyok ő meg 13! én értelek mi is szoktunk facebookon chatalni de semmi több énsem akarom elhivni sehova!neki kell lépnie!
2015. jan. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!