Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Túl tudja tenni magát az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl tudja tenni magát az ember valaha is az exén?

Figyelt kérdés

2013. júl. 9. 11:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha akarja, igen.
2013. júl. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Természetesen igen! ... mindenki pótolható... :) És amúgy is ha már szakítás a vége,ott valami már nemvolt rendben,felejteni kell,az idő megold mindent! De ezekszerint nemrég szakítottál valakivel,menj ki haverokhoz,bulizz velük de semiképp sem kezdj el gondolkozni azon,hogy mit ronott el ő,és mit te ;) Sok sikert
2013. júl. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
igen. Miért mit gondolsz? mindenki az első szerelme után sir még 60 évesen is. Biztos van aki igen de alegtöbb ember szerencsére tovább tud lépni és kell is.
2013. júl. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 ivilicious ***** válasza:
igen
2013. júl. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én most úgy érzem, hogy nem fog menni.... :(
2013. júl. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 MarkoG ***** válasza:
én már szeptember óta szenvedek :S ez van
2013. júl. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én meg tavaly december óta szenvedek...

Ráadásul megint fel lett tépve a régi seb,most keresett meg hétvégén engem...és persze megint csak szívatott...de benézte mert nem kapta meg amiért jött...utálom mindet!

Komolyan már úgy érzem,hogy kiábrándultam...de valamit valamiért...ezek után egyik se várja tőlem,hogy normális leszek...

2013. júl. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Utolsó! Azt ugye tudod hogy ezzel a hozzáállással nem a későbbi partnereiddel szúrsz ki.... Hanem saját magaddal! Te nem leszel boldog, ők tovább lépnek és keresnek olyat aki képes normális kapcsolatra, érzésekre!
2013. júl. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tisztában vagyok vele,de az se megoldás,ha hagyom,hogy kihasználják a jó szándékomat...
2013. júl. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor inkább maradok egyedül...
2013. júl. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!