Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szerezzem vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza a barátomat? Mert még mindig szeretem.

Figyelt kérdés

Elmesélem hogy jöttünk össze, hogy mindenki értse. Így talán könnyebben is segítetek.

Úgy volt, hogy ő tavaly ilyenkor összejött a legjobb barátnőmmel és happy volt minden, és én is nagyon örültem nekik. Aztán így szeptemberbe a vége fele a barátnőm kevésszer kereste, és ez a srácnak fura lett. El kezdett nekem írni mert tudta hogy én vagyok a legjobb barátnője a csajnak.

3 hónapig voltak együtt szakított a barátnőm a sráccal, mert ugye akkor kerültünk közép iskolába és sok jó pali stb minden, mert mi egy 81 fős általános iskolából kerültünk el közép suliba. Aztán utána is irogatott a srác nekem, aminek nem mindig örültem.. De görcsbe rándult azért a gyomrom mikor irt.

December 8án elmentem szalagavatóra a sulimba, és ott volt ő is az egyik végzős barátja miatt..

Aztán a negyed 9 busszal eljöttem, mert nem volt későbbi busz.. És itt, ahol lakom,közben meg buli volt.. Egy helyi zenekar, akik ilyen republic stb számokat játszanak. Hazaértem átöltöztem minden pacsuli és lementünk a tesómmal a kocsmába erre a bulira.

Aztán ott is össze futottunk a sráccal... Táncoltam húgommal, meg egyik osztálytársammal így hárman, és mindig néztem, hogy hol a srác meg ilyenek hogy fel kér e táncolni. Aztán egy váratlan pillanatban mit ad isten? Oda jött és megkérdezte, hogy táncolunk e..Mondtam neki hogy persze..

és azt, amit akkor éreztem...soha nem fogom el felejteni..rájöttem, hogy nekem ő tetszik, de nem akartam bevallani magamnak, mert azért mégis..a legjobb barátnőm exe... aztán fészen mindig beszélgettünk..itt, ahol lakom szokott lenni téli kupa..(a srác egyébként focizik)

Január 23án kimentem a téli kupára mondom meg nézem bátyámat, meg picit bennem volt a srác is..

A nővérem pasijának keresztszalag szakadása volt, és aznap este le mentünk nővéremmel a sráchoz (mert ők jóban vannak), hogy elkérjük egy napra a térdrögzítőjét.De nővérem már úgy rángatott le hogy fuu tuti bejövök a a srácnak stb. Aztán ott áltunk az előtérbe a srác házában, nővérem meg ő beszélgettek én meg így lefele néztem mert zavarban voltam. Aztán mikor vissza ültünk a kocsiba nővérem ilyetszól:

-Kereste a tekintetedet..

erre én:

-igen? (és felcsillant a szemem)

és rá pár percre irt is fészen mert én előtte irtam neki a térdrögzítővel kapcsolatban.

aznap már telefon számot is cseréltünk.

aztán így 2 hétig folyamatosan beszélgettünk találkozgattunk és már mindegyikőnkben erősödött az érzés..

aztán a második hét szombatján megbeszéltük hogy mivan..azt mondtuk, hogy próbáljuk meg..

3 hétig voltunk együtt.Kiderült, hogy ő még mindig a barátnőmet szereti..és kb szakításunk után egy hétre össze is jöttek..De ez ilyen fész kapcsolat volt..mert barátnőm nem akart vele találkozni..ugyanaz volt mint mikor először együtt voltak.. csak a srác nem írt nekem.Mindenki úgy látta, hogy csak azért jött újra össze a sráccal barátnőm, hogy nehogy már az enyém legyen.

pár hete rájöttem, hogy még mindig hiányzik nekem..nem bírom nélküle..tegnap ráírtam.. és megkérdeztem persze nem azonnal rohantam le..de megkérdeztem hogy gondolt e még 'ránk'..megkérdezte hogy milyen értelemben? újra együtt? és mondtam neki hogy igen..aztmondta erre hogy nem gondolt rá..

elszomorodtam..bár azt egy szóval sem mondta hogy nem akarná..na mindegy segítsetek légyszives..hátha valami.

nagyon nagyon nagyon megköszönném.



2013. júl. 22. 12:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Oké, azoknak akiket csak a lényeg érdekel: a barátnője volt pasijával összejöttek, három hét után szakítottak és a srác visszament a volt nőjéhez.


Kérdező: sehogy.

2013. júl. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát ez sztem reménytelen (de nem annyira mint az én esetem), de azért ne add fel, várj.
2013. júl. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
sehogy
2013. júl. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

egyet kell értsek az elsővel.

sehogy.

ő nem akar téged. ha akarna tenne érte.

százával rohangálnak kint az olyan szingli fiúk, akik bármit megtennének egy lányért.

ne oylan után fuss akit nem érdekelsz!

2013. júl. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
sehogy .
2013. júl. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
esélytelen
2013. júl. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm azért.
2013. júl. 22. 12:41
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha azt mondja hogy nem gondolt rá, hogy ti ketten újra összejöjjetek, akkor az azt is jelenti. A pasik nem szeretnek taktikázni, ők általában az egyenes beszédet kedvelik. Szóval ha úgy érzed, hogy nem akar már semmit tőled a srác, akkor az úgy is van!

Fiatal vagy még, keress olyat, aki érted van oda és nem a barátnődért! :)

23 N

2013. júl. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2-es detto..de sztem az én helyzetem a legremenytelenebb. Ne add fel kérdező. én már fél éve reménykedem hogy visszajön neki azóta volt két kapcsolata is
2013. júl. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor az enyém a legrosszabb, én 2 éve próbálok egy lányt visszaszerezzni. 15/F
2013. júl. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!